بازی اندروید

میزبانی متفاوت آسایشگاه كهریزك از خیرین در عید قربان

میزبانی متفاوت آسایشگاه كهریزك از خیرین در عید قربان

بازی اندروید: موسسه خیریه كهریزك باتوجه به شیوع بیماری كرونا، از نیكوكاران دعوت كرده تا بوسیله مجازی و به صورت غیرحضوری هدایا و نذورات خودرا پرداخت كنند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمدعلی احمدی تنکابنی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کهریزک با اعلان اینکه مراسم عید قربان از اولین ساعات بامدادان روز جمعه ۱۰ مرداد ماه در آسایشگاه خیریه کهریزک برگزار می شود، اظهار داشت: امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا، شرایط متفاوتی را در آسایشگاه کهریزک شاهد می باشیم و مراسم عید قربان را با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهیم کرد.
وی ادامه داد: شیوع بیماری کرونا و شرایط خاصی که بر جامعه حاکم است، سبب شده تا نتوانیم مانند سال های قبل، جشن باشکوه عید قربان را در کنار هنرمندان، ورزشکاران و مردم نوع دوست برگزار نماییم. اما طبیعتا، درهای آسایشگاه بر روی آن دسته از خیرینی که همیشه آسایشگاه خیریه کهریزک را بعنوان مامنی برای ادای نذورات خود برگزیده اند، گشوده خواهد بود.
مدیر روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک عنوان کرد: آسایشگاه کهریزک از اسفند ماه در قرنطینه کامل بوده است. در روز عید قربان نیز این شرایط حاکم است و حضور خیرین در بخش ها و ملاقات با سالمندان و معلولین، امکان پذیر نیست اما مانند سال های قبل با تمهیدات ویژه تر و رعایت پروتکل های بهداشتی، مردم نوع دوست می توانند نذورات خودرا در آسایشگاه ادا کنند.
به گزارش روابط عمومی موسسه خیریه کهریزک، تنکابنی افزود: سالیان متمادی است مردم متدین و خیرخواه، مسیر کهریزک را به نیکی یافته اند و با حضور در آسایشگاه خیریه کهریزک بعنوان پایگاهی مردمی و مورد اعتماد، نذورات و قربانی هایشان را به مددجویان اهدا می کنند. امسال باتوجه به شیوع بیماری کرونا، از خیرین دعوت می شود بوسیله راه های مجازی، موسسه خیریه کهریزک را یاری کنند و با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.kahrizakcharity.com درباره نحوه پرداخت غیر حضوری هدایا و نذورات اطلاعات کسب کرده و سهمی در شادی بخشی به نیازمندان سراسرکشور داشته باشند.1399/05/08
15:01:57
5.0 / 5
2289
تگهای خبر: اطلاعات , اینترنت , ورزش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید