بازی اندروید

عرضه بیشتر از ۱۴هزار محصول دانش بنیان برای رفع نیاز صنایع

عرضه بیشتر از ۱۴هزار محصول دانش بنیان برای رفع نیاز صنایع

بازی اندروید: معاونت علمی از عرضه بیشتر از ۱۴هزار محصول دانش بنیان و خلاق برای رفع نیاز صنایع اطلاع داد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، عرضه محصولات و خدمات دانش بنیان و خلاق به متقاضیان این خدمات می تواند بهترین فرصت برای توسعه بازار داخلی باشد.
اتصال نیازمندی ها به توانایی و ظرفیت های بومی یکی از روش هایی است که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به دنبال آن است. این که فضایی ایجاد شود تا شرکتهای دانش بنیان و خلاق بتوانند توانمندی های خویش را به صنایع، افراد حقیقی و شرکتهای خریدار این محصولات و خدمات معرفی کنند.
بر همین اساس هم اکنون ۱۴ هزار و ۱۸۶ محصول در حوزه های سلامت، شهر هوشمند، کشاورزی، گاز و پتروشیمی عرضه شده است تا پاسخ گوی نیازهای کشور باشد. در واقع پلی ارتباطی میان تولیدکنندگان و خریداران این محصولات و خدمات شکل گرفته است و نیازها بر مبنای توانمندی ها مرتفع می شود.
شناسایی و عرضه فرصت های سرمایه گذاری در حوزه فناوری، جلب سرمایه گذاران، تسهیل روند تجاری سازی دانش فنی و سایر فعالیتهای حرفه ای که منجر به «توسعه بازار فناوری» می شود هدفی است که در چارچوب فن بازار ملی در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به ثمر نشسته است.
از جمله محصولاتی که در این زیست بوم عرضه شده است میتوان به «دستگاه های آزمایشگاهی دانش بنیان صنعت نفت، دستگاههای اندازه گیری خواص الکترونیکی»، «انواع اتصالات، قطعات و مخازن کامپوزیتی مورد استفاده در صنایع مختلف»، «ساخت انواع قطعات پلیمری شامل انواع قطعات لاستیکی و کامپوزیتی مهندسی صنایع مختلف»، «سامانه مدیریت نگهداری و تعمیر تجهیزات(CMMS)»، «طراحی وتولید نرم افزار و وبسایت، تولید اپلیکیشن موبایل، خدمات پشتیبانی، مشاوره و مارکتینگ و مولتی مدیا»، «دستگاه بادکن تمام اتوماتیک ۴۰۰۰ بطری پت در ساعت» و غیره اشاره نمود.


منبع:

1401/05/05
09:28:42
5.0 / 5
587
تگهای خبر: اپل , اپلیكیشن , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی اندروید