بازی اندروید

ایرانشهر چه تعداد مخاطب دارد؟

ایرانشهر چه تعداد مخاطب دارد؟

بازی اندروید: آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش هایی که تیر ماه 1401 در سالن های مجموعه ی تماشاخانه ی ایران شهر به روی صحنه رفتند اعلام گردید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایران شهر، آمار فروش و تعداد تماشاگران نمایش های «عنوان موقت: براش»، «پلاس پلاس به توان ۲»، « تلفات» و «پناه کاه» که تیر ماه سال جاری در سالن های استاد سمندریان و استاد ناظرزاده ی کرمانی به روی صحنه رفتند، به تفکیک اجراها مشخص شد.
نمایش «عنوان موقت: براش» به کارگردانی نرگس هاشم پور که از روز سوم تیرماه در سالن استاد حمید سمندریان با ظرفیت ۱۵۰ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان به روی صحنه رفت؛ با ۲۵ اجرا تا تاریخ سوم مرداد ماه و با میزبانی از ۱۶۵۹ تماشاگر، فروشی معادل ۱۰۵ میلیون و ۷۴۰ هزار تومان داشته است.
نمایش «پلاس پلاس به توان ۲» به کارگردانی مشترک نیما شعبان نژاد و سعید دشتی که از روز دوازدهم تیر ماه در سالن استاد حمید سمندریان با قیمت بلیت ۱۰۰ و ۱۳۰ هزار تومان به روی صحنه رفت؛ با ۳۵ اجرا تا تاریخ هفتم مرداد توانست با میزبانی از ۵۳۳۰ تماشاگر به فروش ۵۸۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان نائل شود.
نمایش «پناه کاه» به کارگردانی فرید قادرپناه که از روز دوم تیر ماه در سالن استاد ناظرزاده ی کرمانی با ظرفیت ۲۱۲ تماشاگر و قیمت بلیت ۱۲۰ هزار تومان به روی صحنه رفت؛ با ۲۶ اجرا تا تاریخ سوم مرداد با میزبانی از ۱۹۹۲ تماشاگر، فروشی معادل ۱۸۲ میلیون و ۵۴۴ هزار تومان داشته است.
گفتنی ست اجراهای نمایش «پناه کاه» تا تاریخ چهاردهم مرداد ماه به مدت۱۰ اجرا تمدید شده است.
نمایش «تلفات» به کارگردانی علی رضا معروفی که از روز دوم تیرماه در سالن استاد ناظرزاده ی کرمانی با قیمت بلیت ۱۰۰ هزار تومان به روی صحنه رفت؛ با ۲۵ اجرا تا تاریخ سوم مرداد توانست با میزبانی از ۱۱۷۱ تماشاگر به فروشی معادل ۸۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان نائل شود.1401/05/09
12:59:34
5.0 / 5
606
تگهای خبر: هارد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید