بازی اندروید

3 شرکت دانش بنیان ترافیک را هوشمندسازی کردند

3 شرکت دانش بنیان ترافیک را هوشمندسازی کردند

بازی اندروید: 3 شرکت دانش بنیان به حوزه تولید تابلوهای VMS و ترافیکی و سامانه های هوشمند اعلام نام ایستگاه ها ورود کردند تا فناوری های کاربردی آنرا بومی سازی کنند.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ترافیک یکی از معضلات شهری است که روش های مختلفی برای کنترل آن طی شده اما تقریباً همه آنها بی نتیجه بوده و گاهی این ترافیک های شهری به سبب تردد تعداد بالای خودرو ها، پاسخ گو نبودن ظرفیت شهرها برای این حجم از خودرو ها، ناهماهنگی ها و نبود علائم درست راهنمایی و رانندگی بروز می کند.
اما تعدادی از این چالش ها را می توان با کمک فناوری های نوظهور و تولید محصولات فناورانه قابل کنترل و مدیریت کرد. بطورمثال تولید برخی تابلوها و علائم راهنمایی منطبق با فناوری و نوآوری یکی از این روش ها است که در ایران با ورود ۳ شرکت دانش بنیان ممکن شده است.
این محصولات با حمایت ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به بازار رسیده اند. ابزاری که برای کنترل ترافیک و تسهیل ترددهای شهری تولید بومی شده اند.
«طراحی سامانه بی سیم اطلاع رسانی» یکی از این محصولات است. همین طور «کنترل اتوماسیون ناوگان های حمل و نقل جاده ای و درون شهری» هم دیگر محصولی است که ازطریق یک شرکت دانش بنیان به تولید رسیده است.
دیگر محصول تولیدی در این عرصه را «تابلوهای VMS و ترافیکی و سامانه های هوشمند» تشکیل می دهد.


منبع:

1401/05/16
20:18:42
5.0 / 5
573
تگهای خبر: تولید , خودرو , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بازی اندروید