بازی اندروید

توضیحات رضا کیانیان برای پیش گیری از سوتفاهم ها

توضیحات رضا کیانیان برای پیش گیری از سوتفاهم ها

بازی اندروید: رضا کیانیان که به زودی با نمایش ˮ پدرˮ در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود، با انتشار متن کوتاهی درباره ی قسمتی از سخنان اش که امروز (31 مرداد ماه) در نشست خبری این نمایش مطرح کرده بود، توضیحاتی داد.


این بازیگر در متن کوتاهی که آنرا در اختیار ایسنا قرار داده، نوشته است:
"دوستان گرامی در خبرگزاری محترم ایسنا
با سلام
امروز دوشنبه ۳۱ مرداد نشستی مطبوعاتی برای نمایش «پدر» به کارگردانی آقای «آروند دشت آرای» برگزار شد که مقرر است از ششم شهریور روی «صحنه اصلی تئاتر شهر» برود و گزارش آن هم در خبرگزاری ها و رسانه های متعدد منتشر گردید. اما هنگامی که گزارش های انتشار یافته را مطالعه کردم، نگرانی کوچکی برایم بوجود آمد که می خواهم توضیحی برآن بیفزایم و با انتشارش در خبرگزاری ایسنا، از شکل گیری هر سوتفاهم احتمالی برای دیگران پیشگیری کنم.
در جایی از آن نشست، هنگامی که از مکالمه تلفنی خودم با دوست قدیم و خوبم محمد رضایی راد صحبت می کردم، اشاره کردم که به احترام دوستی دیرینه مان از او پرسیده ام «آیا بعد از انتشار علل انصرافت از اجرا، می خواهی من هم روی صحنه نروم؟» و محمد گفت نه. شما کارتان را بکنیدو در گفتگوی مان به علل خاص خودش و گروهش اشاره نمود که اجرای نمایش اش در «سالن اصلی تئاترشهر» را برای او ناممکن می کرد؛ همچون آنکه از او خواسته شده نام خانم نغمه ثمینی (به عنوان یکی نویسندگان نمایشنامه ) را حذف کند.
در نتیجه کمی نگران شدم که مبادا آن بخش از صحبت من برای تقلیل علل انصراف محمد رضایی راد عزیز و گروهش به بی اعتبار کردن سایر علل او برای انصرافش مورد استفاده قرار بگیرد. البته که همه ما متن نامه انصراف او را خوانده ایم و می دانیم که او و گروهش برای انصراف شان از اجرا، علل چهارگانه داشته اند و تنها یکی از علل شان بحث اجبار به حذف نام یکی از نمایشنامه نویسان، یعنی خانم ثمینی بوده.

با احترام
رضا کیانیان"
لازم به یادآوری است که محمد رضایی راد، دیگر هنرمند تئاتر که قرار بود اذر و دی سال جاری نمایش" به گزارش زنان تروا" را در تالار اصلی تئاتر شهر اجرا کند، چندی قبل با نگارش نامه ای، علل خویش را برای انصراف از اجرای این نمایش شرح داد.
در این زمینه بخوانید:
رضا کیانیان: نغمه ثمینی دشمن نیست!
محمد رضایی راد از اجرای نمایشش منصرف شده است.
دلایل رضایی راد برای انصراف از اجرای نمایشش در تئاتر شهر.

1401/06/01
10:08:42
5.0 / 5
508
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
بازی اندروید