بازی اندروید
با كمك شركت های دانش بنیان؛

جمع آوری هوشمند پسماند خشک شتاب می گیرد

جمع آوری هوشمند پسماند خشک شتاب می گیرد

به گزارش بازی اندروید، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری فراخوانی در راستای جمع آوری هوشمند پسماند خشک برای شرکتهای دانش بنیان و خلاق منتشر نمود.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، یکی از اقدامات کاربردی برای حفظ و توسعه محیط زیست، جمع آوری هوشمند پسماند خشک است، در این خصوص فراخوانی برای ارزیابی شرکتهای دانش بنیان و خلاق فعال در این عرصه منتشر گردید.
زندگی مدرن امروزی منجر به تولید زباله های زیادی توسط انسان ها شده است. حجم زباله ها به اندازه ای است که اگر به درستی مدیریت نشوند، منجر به مشکلات زیادی برای انسان ها و محیط زیست می شوند، ازاین رو مدیریت پسماند از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت اجرای آئین نامه ملی جمع آوری هوشمند پسماند خشک توسط مجریان بخش خصوصی، فراخوان ارزیابی استارت آپ های جمع آوری هوشمند پسماند خشک منتشر گردید.
هوشمندسازی و مدیریت در حوزه تفکیک پسماند خشک شهری و پیشگیری از دفن صدها تن زباله یا به تعبیری، بهره مندی از سرمایه های گرانبها و قابل انتقال به چرخه ی بازیافت در جهت حفظ بیش ازپیش طبیعت و جلوگیری از خسارت به سرمایه های ملی که مختص به نسل های آینده است، کمک شایانی می کند.
به منظور بهره مندی از آئین نامه ملی جمع آوری هوشمند پسماند خشک و درج اطلاعات شرکت در سامانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، چک فهرست ارزیابی را در اینجا تکمیل کنید. همینطور اطلاعات در ارتباط با استانهای محل فعالیت و تعداد ناوگان و کاربر به تفکیک هر استان را بارگیری کرده و در چارچوب فایل pdf در سامانه بارگذاری شود.
مشخصات استارت آپ های جمع آوری هوشمند پسماند خشک مورد تأیید کمیته ارزیابی صلاحیت در تارنمای رسمی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بخش اقتصادچرخشی اطلاع رسانی می شود.


منبع:

1401/06/05
10:00:23
5.0 / 5
499
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
بازی اندروید