بازی اندروید
سرپرست امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی:

افتتاح سینما مهر کوهسنگی تا یک ماه دیگر

افتتاح سینما مهر کوهسنگی تا یک ماه دیگر

به گزارش بازی اندروید، خراسان رضوی سرپرست امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی از آخرین وضعیت ساخت پردیس سینمایی مهر کوهسنگی مشهد و شرایط پخش رقابت های جام جهانی در سینماها گفت.


احمدرضا بهبهانی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به بازدید امروز محمد خزاعی، رئیس سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه مسؤلان فرهنگی خراسان رضوی از روند ساخت پردیس سینمایی مهر کوهسنگی اظهار نمود: رئیس سازمان سینمایی بعد از جلسه در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، طی بازدیدی از آخرین وضعیت این سینما اطلاع کسب کرده و بعد از آن به تربت حیدریه سفر کرد.
وی با اشاره به اینکه ساخت پردیس سینمایی مهر کوهسنگی در مراحل پایانی قرار دارد، اضافه کرد: این سینما تا ماه آینده به چرخه سینماهای فعال مشهد اضافه خواهد شد.


سرپرست امور سینمایی حوزه هنری خراسان رضوی در مورد آخرین وضعیت پخش رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در سینماهای مشهد تصریح کرد: بر مبنای نامه ای که از تهران به استان ها ابلاغ گردیده، شورای تأمین هر شهر در این خصوص باید تصمیم گیری کند و هنوز پخش این رقابت ها در سینما قطعی نیست.
بهبهانی افزود: اگر یک روز هم به پخش رقابت ها مانده باشد و با تایید شورای تأمین سایت را برای فروش بلیت باز نماییم، ظرفیت سالن ها تکمیل خواهد شد و از این بابت نگرانی وجود ندارد.
وی افزود: اگر پخش بازی های جام جهانی در سینما قطعی شود، بلیت فروشی فقط به صورت اینترنتی صورت خواهد گرفت.
منبع:

1401/08/27
13:32:42
5.0 / 5
489
تگهای خبر: اینترنت , بازی , رقابت , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی اندروید