بازی اندروید

تاکید وزیر ارشاد بر برگزاری منظم برنامه های فرهنگی، هنری

تاکید وزیر ارشاد بر برگزاری منظم برنامه های فرهنگی، هنری

به گزارش بازی اندروید، محمدمهدی اسماعیلی به اهمیت برگزاری منظم برنامه های مختلف فرهنگی و هنری اشاره نمود و اظهار داشت: تقویت نشاط اجتماعی یکی از با اهمیت ترین راه های مقابله با فتنه انگیزی دشمنان در دوقطبی سازی جامعه منسجم و ایران قوی است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شامگاه سه شنبه اول آذر در سومین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها که در مجتمع فرهنگی «باغ زیبا» برگزار شد، با اشاره به فراز و فرودهای مدیریت در زمینه فرهنگ اظهار داشت: مدیر جهادی و انقلابی نه فقط پیشبرد اهداف را فقط به مسائل بودجه ای گره نمی زند، بلکه در مواجه با محدودیت ها از خلاقیت خود نهایت بهره را برای تبدیل تهدیدات به فرصت خواهد برد تا مسیر تحقق اهداف متعالی حوزه فرهنگ انقلاب اسلامی هموار باشد.

وزیر فرهنگ افزود: از سویی شبکه های تروریستی این روزها با هزینه های نجومی بدنبال مبارزه با تمامی دلخوشی های جامعه ایرانی هستند تا به هدف شوم خود در ایجاد فضای ناامیدی ملت ایران برسند که همیشه با بصیرت و هوشیاری مردم این دسیسه های دشمن نقش برآب خواهد شد، البته در این شرایط حساس جنگ رسانه ای، راحت طلبی و پشت میز نشینی از طرف مدیران انقلابی و جهادی به هیچ عنوان قابل پذیرش نمی باشد.

وی در ادامه به اهتمام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره ی جدید در خصوص تعالی اقتصاد فرهنگ و هنر اظهار داشت: یکی از با اهمیت ترین سرفصل های برنامه تحولی دولت مردمی در زمینه فرهنگ، مربوط به اقتصاد فرهنگ بوده است و از همان ابتدا در زمینه اقتصاد فرهنگ، تکالیف مختلفی برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش بینی شده است و وزارت فرهنگ با قدرت امور مربوطه را پیش می برد.

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت برگزاری منظم برنامه های مختلف فرهنگی و هنری اشاره نمود و اظهار داشت: تقویت نشاط اجتماعی یکی از با اهمیت ترین راه های مقابله با فتنه انگیزی دشمنان در دوقطبی سازی جامعه بشمار می رود که در ایجاد این نشاط اجتماعی، برگزاری رویدادهای فرهنگی و هنری با حضور اقشار مختلف جامعه نقش پررنگی ایفا خواهدنمود.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در آخر ضمن اشاره به دستاوردهای سفرهای استانی خود اظهار داشت: دولت مردمی بدنبال ایجاد فرصت های برابر با نگاهی عادلانه برای اهالی فرهنگ و هنر در نقاط مختلف کشور است و به همین دلیل تحقق عدالت فرهنگی از اهداف اصلی و مهم وزارت فرهنگ در دوره ی جدید بشمار می رود.

گفتنی است، سومین همایش سراسری مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی طی روزهای اول و دوم آذرماه در مجتمع فرهنگی «باغ زیبا» برگزار می گردد.
منبع:

1401/09/02
12:48:57
5.0 / 5
474
تگهای خبر: بدن , همایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید