بازی اندروید
زارع پور در حاشیه جلسه هیئت دولت:

ادعای پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام حدس و گمان است

ادعای پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام حدس و گمان است

به گزارش بازی اندروید، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: طبق پیگیری انجام شده اینستاگرام و واتساپ هنوز پاسخی به نامه مرکز ملی در مورد شروط ایران نداده اند و ادعای مطرح شده نماینده مجلس، حدس و گمان است.به گزارش بازی اندروید به نقل از مهر، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران در ارتباط با پذیرش شروط ایران توسط اینستاگرام، اظهار داشت: من اطلاعی ندارم و این مساله را از نماینده ای که مطرح کرده است، سوال کنید. چیزی به ما واصل نشده است.
وی با اعلان اینکه واتساپ و اینستاگرام در عمده کشورهایی که پلتفرم غالب هستند، به درخواست آن کشور دفتر داشته و قواعد آن کشور را می پذیرند، عنوان کرد: نامه را مرکز ملی زده است و من بامداد از آنها سوال کردم که گفتند هنوز پاسخی دریافت نکرده ایم و آنچه از طرف یک نماینده مجلس مطرح شده، حدس و گمان است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارتباط با علت افزایش قیمت تعرفه های تلفن ثابت، بیان کرد: شرکت مخابرات ایران خصوصی است و باید هزینه ها و درآمدش با هم هم خوانی داشته باشد تا بتواند فعالیت کند. شرکت مخابرات هم فقط مربوط به تلفن نیست، منابعی که دارد از تلفن ثابت و اینترنت به دست می آورد صرف توسعه شبکه آن شرکت می شود.
زارع پور در آخر افزود: چند سال است که تعرفه های این شرکت تغییری نکرده است به همین خاطر در کمیسیون تنظیم مقررات افزایش تعرفه تصویب گردید و ابلاغ گردیده است. در مقابل بسته مکالمه برای مشترکان در نظر گرفته شده است. در تهران ۴ هزار دقیقه صحبت با تلفن ثابت و ۳۰۰ دقیقه با تلفن همراه می توانند صحبت کنند.

1401/09/25
11:53:11
5.0 / 5
616
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بازی اندروید