بازی اندروید
احمد عزیزی:

امیدواریم تماشاگران استقبال کنند

امیدواریم تماشاگران استقبال کنند

به گزارش بازی اندروید، احمد عزیزی، هنرمند تعزیه خوان که از روز سه شنبه 29 آذر ماه مجلس تعزیه حضرت زهرا (س) را برگزار می نماید، می گوید: ما همه تلاش خودرا به کار بسته ایم که اجرای خوبی داشته باشیم و امیدواریم تماشاگران هم استقبال کنند.


این هنرمند تعزیه خوان که اجرای خودرا در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می برد، درباره ی پیش بینی اش از استقبال تماشاگران از اجرای این تعزیه به ایسنا می گوید: هر هنری طرفداران خودرا دارد. تعزیه هم همین طور است. نمایشی است که از ادبیات و نمایش و موسیقی بهره گرفته و می تواند هر مخاطبی را جذب خود کند.
او با ارائه توضیحاتی درباره ی درون مایه این تعزیه ادامه می دهد: این تعزیه درباره ی زندگی و شهادت حضرت فاطمه است. از آنجاکه در تعزیه هیچ وقت هنرمندان زن بازی نکرده اند، این اجرا نیز با حضور هنرمندان مرد روی صحنه می رود.
عزیزی که این مجلس تعزیه را از ساعت ۱۷ و سی دقیقه اجرا می کند، درباره ی ساعت اجرای آن می گوید: این ساعت برای اجرای ما مشخص شده بود. با آنکه در این ساعت تماشاگران نمی توانند با خودروی شخصی به سالن مراجعه کنند ولی امیدوار هستم با وسایل عمومی بتوانند به آسانی به سالن برسند.
این تعزیه خوان درباره ی وضعیت تبلیغ و اطلاع رسانی این اجرا هم می گوید: خود ما بوسیله کانال ها و سایت هایی که می شناسیم، اطلاع رسانی می نماییم. اداره کل هنرهای نمایشی هم با امکاناتی که دارد، دراین زمینه کمک می نماید. مقرر است تراکت هم پخش کنند. جلوی سالن هم که بنر داریم.
محلس تعزیه خوانی حضرت زهرا (س) از روز سه شنبه ۲۹ آذر تا سه شنبه ۶ دی هر روز راس ساعت ۱۷ و سی دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می شود.
این تعزیه با حضور هنرمندانی چون احمد عزیزی، مسعود عزیزی، حسین عقیقی، حسین بایگی، حبیب ماهری، حسین حیدری، سید محمد میرنقی، مهدی سعیدی، عباس حیدری، ابراهیم خدا بنده لو، میلاد عزیزی، عرشیا حسینی، امیرعلی رضایی اجرا می شود.
منبع:

1401/09/29
13:35:58
5.0 / 5
644
تگهای خبر: بازی , خودرو , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
بازی اندروید