بازی اندروید
كارگردان گل های باوارده:

فیلم به نمایش درآمده مزخرف است

فیلم به نمایش درآمده مزخرف است

به گزارش بازی اندروید، مهرداد خوشبخت در نشست خبری پس از نمایش «گل های باوارده» در جشنواره فجر، فیلم به نمایش درآمده را مزخرف توصیف کرد.


فیلم پرحاشیه «گل های باوارده» سرانجام به سینمای رسانه در جشنواره فجر رسید و مهرداد خوشبخت ساعت یک صبح جمعه در پردیس ملت مقابل خبرنگاران نشست.
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، در آخرین ساعات پنجشنبه شب ۲۰ بهمن جدید ترین ساخته مهرداد خوشبخت که دو روز قبل نمایش آن به علت مشکل فنی لغو شده بود، در سینمای رسانه رونمایی و نشست مطبوعاتی فیلم هم ساعت یک صبح برگزار شد.
ایرادهای فنی فیلم در بخشهایی از این فیلم از نظر رنگ و نور مشخص بود و دست اندرکاران فیلم با ابراز نارضایتی از آنچه روی پرده آمد، تاکید نمودند که زحمت زیادی برای ساخت یک فیلم آبرومند کشیده شده ولی به علت استاندارد نبودن تجهیزات سالن درست دیده نشد.
همچنین عنوان شد که دست کم تا دو ماه آینده درگیر پروژه در قسمت فنی هستند و باید چهار تا پنج ماه زمان صرف شود تا فیلم به بهترین شکل آماده شود.
مهرداد خوشبخت هم در ابتدای صحبت خود اظهار داشت: متاسفم بابت واقعه خوی و کسانی که در چندماه گذشته از دست رفتند. به امید این که هیچ کسی بیگناه در بند نباشد و مشکلات همکارانمان هم برطرف شود.
او در رابطه با انتخاب بازیگرانش هم بیان نمود: من میخواستم مثل فیلم «آبادان یازده ۶۰» از نظر سطح شهرت بازیگران با هم برابر باشند و خیلی خوشحالم که همچنین شد.
وی در پاسخ به این که آیا وزارت نفت برای فیلمش سرمایه گزاری نموده است اظهار داشت: من دروغ بلد نیستم بگویم و این را میتوانم بگویم که حضور آقای سعید سعدی خیلی مهم بود ولی در تیتراژ از یک وزیر یا هیات امنای یک جایی تشکر شده در صورتیکه باید از افرادی دیگر تشکر می شد. نمیدانم بگویم که بخشی از پول فیلم را شرکت نفت باید بدهد یا فقط بگویم همه را فارابی داده است.
او اضافه کرد: تقصیر ما نبود که فیلم دو شب قبل نرسید یک اتفاق بین آدمهای فنی و جشنواره بود. من هیچی نمی خواهم بگویم چون حوصله ندارم. فقط بگویم که من از این نسخه ناراضی ام و اصرار سبب شد شما یک نسخه مزخرف را روی پرده ببینید. فیلم بطور قطع دو تا سه ماه کار دارد.
او در رابطه با این که قرار بوده این فیلم ادامه داشته باشد اظهار داشت: این یک سه قسمتی بود ولی تا مدتی دیگر، مرا بکشند هم حاضر نیستم آنرا بسازم. وقتی وزیر پریشب اینجا فیلم را دیدند گفتم این فیلم کامل نیست و یک ماه و نیم دیگر کار دارد چون حتی ویژوال نداشت. گفتم این نسخه مورد تایید من نیست و بعد هم از سالن بیرون رفتم.
خوشبخت در رابطه با حضور فرخ نژاد و پول دستمزد یک و نیم میلیاردی برای یک نقش کوتاه که درنهایت نادر سلیمانی ایفا کرد هم اظهار داشت: این مساله را تهیه کننده باید جواب دهد و من در رابطه با انتخاب بازیگر نظرم را گفتم.


حیدر رحیمی و محسن غفاری بازیگر، سعید براتی مدیر فیلمبرداری و حسن ایزدی مدیر جلوه های ویژه بصری از دیگر عوامل حاضر در نشست «گل های باوارده» بودند.منبع:

1401/11/21
11:56:30
5.0 / 5
373
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بازی اندروید