بازی اندروید

افزایش حقوق مردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی با اجرای متناسب سازی

افزایش حقوق مردادماه بازنشستگان تامین اجتماعی با اجرای متناسب سازی

به گزارش بازی اندروید معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: اگر هر كانون یا صنفی نمایندگی جامعه خودرا با انسجام و قوت انجام دهد موفق است و در جامعه رغبت و تمایل بیشتری برای تعامل و همكاری فراهم می آورد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، عادل دهدشتی در دیدار با رئیس و اعضای کانون های کارکنان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و برخی از روسای کانون های همکاران بازنشسته از استانهای خوزستان، اصفهان، کرمانشاه، زنجان، آذربایجانشرقی و مازندران اظهارکرد: بواسطه جایگاه حقوقی ای که دارید نماینده جامعه ای هستید که می بایست پیگیر مطالبات آنان باشید و این مساله به نفع بازنشستگان و این سازمان است.

ایشان سپس اضافه کرد: انتظار داریم که به سبب برگزاری مجامع با حضور حداکثری بازنشستگان، تشکیلات و جمعی متحد، متفق القول، قوی و منسجم به جامعه معزز همکاران بازنشسته خدمات کارا ارائه نمایند و از این فرصت برای بهبود و ارتقای مستمر جایگاه کانونها استفاده گردد.

دهدشتی ظرفیت کارکنان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و تعلق خاطر آنان را ذخیره ای باارزش برای این سازمان دانست و خواهان پویایی بیشتر کانونهای کارکنان بازنشسته سازمان در ارائه نظرات کارآمد در پیشبرد اهداف سازمان خصوصاً در رابطه با اصلاحات پارامتریک و تقویت اتاق فکر شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استانهای سازمان تامین اجتماعی اظهارکرد: رسیدگی به مسائل در رابطه با بازنشستگان در دستور کار ماست. موضوع متناسب سازی مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی پس از سالها از مرداد ماه اجرا می گردد و با عزم و همت مدیر عامل سازمان امسال برای نخستین بار، اعتبار تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران ده برابر افزایش یافته است.

در این نشست محمد زاده رئیس کانون کارکنان بازنشسته سازمان تامین اجتماعی و رسولی رئیس کانون کارکنان بازنشسته استان خوزستان به نمایندگی از سایر اعضای کانونهای استانی درباب مسائل موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.
منبع:

1399/05/15
22:11:34
5.0 / 5
1971
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
بازی اندروید