بازی اندروید
معاون كمیته امداد خبر داد

ارائه اینترنت پاك به دانش آموزان و دانشجویان مددجو

ارائه اینترنت پاك به دانش آموزان و دانشجویان مددجو

به گزارش بازی اندروید معاون امور فرهنگی كمیته امداد بر ایجاد بستر امن برای تحصیل مجازی دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت اصرار كرد و اظهار داشت: اینترنت پاك بوسیله اپراتورهای تلفن همراه، در اختیار خانواده ها قرار می گیرد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علی جعفری با اشاره به اهمیت ارائه خدمات آموزش مجازی به دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت اظهار داشت: باتوجه به انتشار ویروس کرونا، نیاز مددجویان به استفاده از فضای مجازی برای تحصیل بیش از گذشته شده و در همین راستا تامین اقلام مورد نیاز همچون گوشی هوشمند و تبلت برای دانش‎آموزان و دانشجویان جزو اولویت های کاری کمیته قرار گرفته است.
وی ادامه داد: همزمان با تامین امکانات و نیازهای سخت افزاری مربوط به فضای مجازی، کمیته امداد در بحث فرهنگی و استفاده بهینه مددجویان از فضای مجازی نیز برنامه ریزی خوبی انجام داده است تا زمینه دسترسی به بستری امن و پاک را برای خانواده های تحت حمایت فراهم آورد.
جعفری درباب برنامه ریزی انجام شده برای دسترسی مددجویان به فضای مجازی اظهار داشت: در همین راستا بوسیله اپراتورهای تلفن همراه، اینترنت پاک در اختیار مددجویان قرار خواهد گرفت تا در یک فضا و شبکه کاملا داخلی به نیازهای هدفمند دسترسی داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، معاون امور فرهنگی کمیته امداد افزود: با در اختیار گذاشتن اینترنت توسط اپراتورها در قالب فرهنگی خانواده ها، تمامی نیازهای مددجویان در حوزه آموزش و تحصیل و سایر حوزه ها بدون نگرانی از موارد حاشیه ای، رفع خواهد شد. ضمن اینکه خدمات فرهنگی متنوعی نیز در این شبکه در اختیار مددجویان قرار خواهد گرفت که کمک شایانی به رشد و آموزش مجازی در حوزه فرهنگی خواهدنمود.
منبع:

1399/05/16
11:34:23
5.0 / 5
2318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بازی اندروید