بازی اندروید
خاطراتی از عزت الله مهرآوران در گفت وگو با اصغر نقی زاده

عمو عزت تولدت مبارک روحت شاد!

عمو عزت تولدت مبارک روحت شاد!

بازی اندروید: اگر امروز بود شمع تولد 74 سالگی اش را فوت می کرد. شاید اگر کرونائی وجود نداشت هنوز هم عمو عزت سینما و تلویزیون مان باقی می ماند. مهربان بود، محترم با چهره ای جدی اما کاملا شوخ و دوست داشتنی. امروز 18 اردیبهشت ماه سالروز تولد زنده یاد عزت الله مهرآوران، هنرمند فقید کشورمان است.


مرحوم مهرآوران مهرماه ۱۴۰۰ بر اثر ایست قلبی ناشی از عوارض مبتلاشدن به ویروس کرونا در ۷۲ سالگی فوت کرد.
به بهانه سالروز تولد این هنرمند فقید کشورمان گفت و گویی با اصغر نقی زاده، بازیگر سینما و تلویزیون داشتیم. وی در گفت و گو با ایسنا به ذکر خاطراتی از مرحوم مهرآوران پرداخت و از خاصیت های اخلاقی این هنرمند گفت.
اصغر نقی زاده وقتی متوجه شد سالروز تولد عزت الله مهرآوران است اینطور جمله اش را شروع می کند: آخی... یادش بخیر؛ تولدش مبارک، روحش شاد. من همیشه آقای مهرآوران را دوست داشتم. خدا رحمتش کند. همیشه وقتی می خواستیم با هم سر صحنه کار نماییم یا جایی او را می دیدم به شوخی می گفتم، «عزت کچل»؛ مرحوم مهرآوران موهای زیادی داشت اما من با شوخی به او می گفتم عزت کچل و می خندید.
عزت الله مهرآوران و بذله گویی هایش
او با ابراز تاسف از نبود عزت الله مهرآوران ادامه می دهد: همانطور که می دانید آقای مهرآوران قلبش با باتری کار می کرد و متاسفانه وقتی درگیر کرونا شد بدنش تاب نیاورد. جایش خالی است. من خیلی دوستش داشتم. ایشان همچون هنرمندان بزرگ ما بودند که نشان هنری داشتند.
مرحوم مهرآوران در «آژانس شیشه ای»


منبع:

1402/02/18
15:07:30
5.0 / 5
344
تگهای خبر: باتری , بازی , بدن , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید