بازی اندروید
معاونت علمی اعلام كرد؛

توسعه بازار بین المللی دانش بنیان ها

توسعه بازار بین المللی دانش بنیان ها

بازی اندروید: یازده خدمت صادراتی قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان حمایت می شود تا بازار بین المللی کسب وکارهای دانشی توسعه بیشتری یابد.به گزارش بازی اندروید به نقل از مهر، مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با مصوبه معاونت توسعه کسب وکار از ۱۱ خدمت صادراتی قابل ارائه به شرکت های دانش بنیان حمایت می کند. این حمایت ها از ۲۰ تا ۷۰ درصد قابل ارائه است و شرکت هایی که شرایط لازم را کسب کنند می توانند از این حمایت ها بهره مند شوند.
خدمات مختلف صادراتی شامل «منتورینگ و مشاوره صادرات»، «آموزش های تجاری و صادرات»، «تهیه ابزارهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی تبلیغات بین المللی»، «تهیه گزارش تحقیق بازار و بازاریابی بین المللی»، «اخذ گواهینامه ها و مجوزهای بین المللی محصولی»، «ثبت محصولات، داروها و علایم تجاری»، «حضور مستقل در نمایشگاه های خارجی»، «پاویون ایران در نمایشگاه های خارجی»، «اعزام و پذیرش هیات های تجاری»، «حضور در مناقصات بین المللی دانش بنیان» و «ارسال نمونه محصول» می شود.
همه شرکتها و افراد حقیقی و حقوقی می توانند برای گرفتن حمایت های بخشنامه صادراتی و جزئیات بیشتر به این سایت مراجعه کنند.
شرکت های دانش بنیان صادراتی در صورتی تاییدیه دریافت و حمایت ها را می گیرند که در گروه توانمند یا برتر صادراتی سیستم ارزیابی آمادگی صادرات (ERA) طبقه بندی شوند یا جزء شرکت های ۴ و ۵ ستاره باشگاه شرکت های صادراتی دانش بنیان قرار گیرند. اختصاص حمایت به شرکت های ۳ ستاره بصورت موردی و با تایید کریدور توسعه صادرات امکان پذیر است.

1402/02/20
08:54:35
5.0 / 5
359
تگهای خبر: آموزش , تبلیغات , خدمات , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
بازی اندروید