بازی اندروید

پشتیبانی از ایده های خلاق و نوآور در حوزه صنایع دستی

پشتیبانی از ایده های خلاق و نوآور در حوزه صنایع دستی

به گزارش بازی اندروید، ستاد فناوری های فرهنگی و نرم معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با پشتیبانی از ایده ها و خلاقیت ها؛ به توسعه صنایع دستی کمک می نماید.به گزارش بازی اندروید به نقل از مهر، «فراخوان ایده پردازی خلاقانه و نوآورانه در صنایع دستی» توسط خانه خلاق گردشگری و صنایع دستی استان تهران و با حمایت و مشارکت معاونت علمی منتشر گردید تا اثرگذاری ایده ها و نوآوری های فعالان زیست بوم فناوری های نرم و فرهنگی در توسعه صنایع دستی افزایش یابد.
از مزایای حضور تیم های منتخب این فراخوان در خانه خلاق گردشگری و صنایع دستی استان تهران میتوان به «استقرار مجانی آنها در خانه خلاق»، «استفاده مجانی از خدمات منتورینگ و مشاوره تا زمان حضور در خانه خلاق»، «کمک به تجاری سازی محصول و ایده های خلاق»، «استفاده از خدمات خانه خلاق نظیر اینترنت، سالن همایش، اتاق جلسات» و «فرصت حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی» اشاره نمود.
علاقه مندان برای مشارکت در این فراخوان تا ۳۱ خرداماه ۱۴۰۲ فرصت دارند تا ایده ها و طرح های خلاقانه خویش را ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس رجوع کنند.
تیم های برگزیده علاوه بر استقرار در خانه خلاق گردشگری و صنایع دستی استان تهران از حمایت های متنوعی برای تجاری سازی محصول و ثبت شرکت خلاق هم بهره مند خواهند شد.


منبع:

1402/03/15
18:41:07
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
بازی اندروید