بازی اندروید
محمد حاتمی:

تاخیر نکنید

تاخیر نکنید

به گزارش بازی اندروید، محمد حاتمی معتقد است: حتی یک روز تاخیر هم در ماجرای ساماندهی تئاتر شهر دیر است.


یک بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون معتقد است: لزوم ساماندهی حریم تئاتر شهر بشکلی است که حتی یک لحظه دیرتر اقدام نماییم، شرایط نابسمان محیط پیرامونی این مجموعه بدتر می شود.
به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، محمد حاتمی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ضمن تاکید بر لزوم آغاز عملیات ساماندهی حریم تئاترشهر از نابسمانی های پیش آمده در محیط پیرامونی مجموعه توضیح داد: مجموعه تئاترشهر در سال های نه چندان دور حریم داشت و اگر منظورما از «حریم» همان «حفاظت» از مجموعه است که باید بگوییم متاسفانه دیگر وجود ندارد.
وی ادامه داد: لزوم وجود یک حریم مشخص برای محیط پیرامونی مجموعه ای چون تئاترشهر، امری اجتناب ناپذیراست که متاسفانه سالها پیش بنا به تصمیماتی برداشته شد اما حالا با عنایت به شرایط بسیار نابسامانی که درمحیط خارجی تئاترشهر پیش آمده اجرای عملیات تعیین حریم همانند دیگرمجموعه های فرهنگی مانند تالار وحدت بسیاری ضروری به نظر می رسد. چون که اینجا یک مجموعه فرهنگی است که هم برای شهروندان دوستدار فرهنگ و هنر و هم برای اهالی تئاتر بسیار پرارزش است.
این بازیگربا سابقه تئاتر در قسمت دیگری از صحبت های خود بیان نمود: شاید تا به امروز توجه به ماجرای حریم ضرورتی نداشت، ولی اگر حالا تصمیم و اراده ای برای این مورد وجود دارد، باید هرچه سریعتر کار آغاز شود چون که به نظرمن حتی یک لحظه تاخیر در این تصمیم دیراست. مبحث تعیین و آغاز عملیات اجرایی در این حوزه امری ضروری و اجتناب ناپذیراست که باید هرچه سریعتر کارها آغاز شود.
حاتمی اظهار داشت: مجموعه تئاتر شهر یک ساختمان استثنائی برای شهروندان، علاقه مندان تئاتر و هنرمندان این عرصه است که هم به سبب معماری منحصر به فردی که دارد و هم به سبب این که برای خیلی از اهالی تئاتر نقش مرکز تئاتر ایران را ایفا می کند، دربرگیرنده ارزش های فراوانی است که نباید در این اوضاع و احوال بد باشد.
شایان ذکر است طی روزهای اخیر برخی از هنرمندان عرصه تئاتر ضمن انتقاد از وضعیت فعلی حریم مجموعه تئاترشهر خواهان رسیدگی فوری مدیران و نهادهای مختلف در این حوزه شده اند.
منبع:

1402/03/20
10:38:29
5.0 / 5
339
تگهای خبر: بازی , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
بازی اندروید