بازی اندروید
در قالب سلسله نشست های ملی زنجیره تامین كالا؛

نیازهای فناورانه در حوزه صنعت ساختمان تأمین می شود

نیازهای فناورانه در حوزه صنعت ساختمان تأمین می شود

به گزارش بازی اندروید، با عنایت به برگزاری سلسله نشست های ملی زنجیره تأمین کالا و خدمات دانش بنیان در حوزه صنعت ساختمان، نیازها و چالش های فناورانه این حوزه تأمین می شود.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سلسله نشست های ملی زنجیره تأمین کالا و خدمات دانش بنیان در حوزه صنعت ساختمان از جانب معاونت توسعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی و با هدف پاسخگویی به نیازها و چالش های فناورانه امسال و در چارچوب الگوی نوآوری باز (Open innovation) به صورت حضوری برگزار می گردد.
فناوری های حوزه آب و پساب، برق و الکترونیک، سازه و هوشمندسازی همچون محورهای تعریف شده در برگزاری این سلسله نشست های ملی زنجیره تأمین کالا و خدمات دانش بنیان در حوزه صنعت ساختمان است.
همچنین از دیگر محورهای مطرح شده در برگزاری این سلسله نشست ها، معماری ایرانی – اسلامی، مصالح نوین ساختمانی و ایمنی HSE است.
از جمله نگاههای مطرح در این جلسه میتوان به عناوینی چون کاهش هزینه های ساخت، افزایش بهره وری، الگوی معماری ایرانی – اسلامی و صرفه جویی مصرف انرژی اشاره نمود.
در این رویداد در کنار بررسی زنجیره تأمین کالا و خدمات دانش بنیان در حوزه صنعت ساختمان، شرکتهای دانش بنیان و فناور حاضر در نشست، به عرضه آخرین دستاوردهای گلوگاهی فناوری و نوآوری خود می پردازند.
این نشست اولین رخداد از سلسله رویدادهای زنجیره تأمین کالا و خدمات دانش بنیان در حوزه صنعت ساختمان است که در 24 خردادماه جاری توسط معاونت توسعه شرکتهای دانش بنیان معاونت علمی برگزار می گردد و در نشست های آتی باردیگر فرصت لازم جهت عرضه دیگر دستاوردهای فناورانه و دانش‍بنیان در حوزه صنعت ساختمان در نظر گرفته خواهد شد.
لذا کلیه سازمان ها و شرکت‍ها می توانند جهت مشارکت در این جلسه های تخصصی درخواست خویش را به دبیرخانه و مجری برگزاری این رویداد که موسسه توسعه فناوری و نوآوری شریف است ارسال نمایند. همینطور شرکتهای دانش بنیان و فناور و مراکز نوآوری در حوزه صنعت ساختمان می توانند جهت همکاری، محصولات و آخرین دستاوردهای خویش را به دبیرخانه رویداد اعلام کنند.
برگزارکنندگان این رویداد براین باورند، برگزاری این چنین رویدادها و سلسله نشست هایی منجر به توسعه فضای تاب آوری و ارتقاء سطح رقابت پذیری زنجیره ارزش برای صنایع کشور می شود.


منبع:

1402/03/23
13:50:02
5.0 / 5
350
تگهای خبر: خدمات , رقابت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید