بازی اندروید
در پارك فناوری پردیس؛

چت بات هوش مصنوعی مشاور مالیاتی تولید شد

چت بات هوش مصنوعی مشاور مالیاتی تولید شد

به گزارش بازی اندروید، یک مجموعه فناور در مرکز رشد پارک فناوری پردیس توانست مجموعه نرم افزار حسابداری آنلاین، هوش تجاری (BI)و چت بات هوش مصنوعی مشاور مالیاتی را طراحی کند.به گزارش بازی اندروید به نقل از پارک فناوری پردیس، نرم افزارهای حسابداری کسب و کارها را در مورد شناسایی، ثبت، گزارشگری اطلاعات مالی شامل درآمدها، هزینه ها، دریافت ها و پرداخت ها یاری کرده و به آنها در تصمیم گیری های عملیاتی و پایش عملیات کسب و کار کمک می نماید. هیکی از شرکتهای مرکز رشد پارک فناوری پردیس توانسته است با استفاده از هوش مصنوعی و هوش تجاری، نرم افزاری پیشرو در حوزه حسابداری تولید نماید.
سهیل ترکاشوند مدیرعامل این مجموعه ضمن اشاره به حضور در مجموعه کوآپ در پارک فناوری پردیس اظهار داشت: ما کارمان را در حوزه مالی و نرم افزارهای حسابداری از کوآپ بعنوان یک فضای کار اشتراکی در پارک فناوری پردیس آغاز کردیم. با مشورت هایی که در کوآپ گرفتیم، دو حوزه هوش مصنوعی و هوش تجاری هم به فعالیت خود اضافه کردیم تا در نهایت مجموعه نرم افزار حسابداری، هوش تجاری و چت بات مشاور مالیاتی نرم افزار تحت شبکه و اینترنت حسابداری، تهیه شد.
وی اضافه کرد: جامعه هدف این مجموعه نرم افزاری، اصناف و مجموعه های خرد هستند که با چالش های مالی و مالیاتی روبرو هستند و با استفاده از آن می توانند ثبت عملیات مالی در نرم افزار حسابداری و دریافت خدمات مالیاتی و مالی را به صورت همزمان داشته باشند.
ترکاشوند اضافه کرد: نقطه تمایز این نرم افزار با سایر نرم افزارهای حسابداری استفاده از هوش مصنوعی و هوش تجاری در انجام خدمات مالیاتی و مالی است؛ به این نحو که با طراحی یک چت بات(chatbot) مالی و مالیاتی، پشتیبانی های لازم صورت می گیرد.
مدیرعامل این شرکت در مورد مشکلات استفاده از هوش مصنوعی در نرم افزار حسابداری اظهار داشت: مشکلات در ارتباط با تحریم ها و اختلالات اینترنت از یکسو و تأمین هزینه های سرور نرم افزار کلود حسابداری از سویی دیگر در راه فعالیت ما وجود دارد که برای رفع آنها نیازمند حمایت های لازم هستیم.
وی حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ را اتفاقی مبارک خواند و اضافه کرد: در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۳ با عرضه محصول خود توانستیم با چند مجموعه بزرگ مالی و بانکها توافقاتی را داشته باشیم که درحال پیگری این توافق ها برای رسیدن به نتیجه و تأمین سرمایه برای مجموعه خود هستیم.
ترکاشوند در مورد نرم افزار هوش تجاری (BI) و چت بات هوش مصنوعی مشاور مالیاتی اظهار داشت: استفاده از هوش تجاری و چت بات هوش مصنوعی مشاور مالیاتی در واقع مانند آن است که یک مدیر خبره مالی و مالیاتی در واحد تجاری مستقر شده و به آنها در مورد پایش عملیات کسب و کار و خدمات مالیاتی و یاری می رساند. الیته این نرم افزار درحال رشد و ارتقاء است و بخش های مختلف دیگر مالی و مالیاتی به آن اضافه خواهد شد.
وی اضافه کرد: در گذشته تجربه یک استارتاپ موفق و یک استارتاپ غیرموفق را داشتیم و الان با استفاده از تجربیات گذشته، از ۵ سال پیش تولید نرم افزار حسابداری را در دستور کار داشتیم که منجر به بهره برداری از این محصول شد.
ترکاشوند از فعالیت بیشتر از ۳۰۰ کاربر در این نرم افزار اطلاع داد و افزود: مجموعه نرم افزار حسابداری ما بگونه ای طراحی شده است که می تواند برای هر صنف، شخصی سازی شود و نرم افزار مخصوص هر صنف در اختیار آنها قرار گیرد.
وی اظهار داشت: به علت استفاده از چت هوش مصنوعی، پشتیبانی این نرم افزار به صورت برخط صورت می گردد و این کار، هزینه های پشتیبانی را کاهش داده است که یکی دیگر از مزیت های رقابتی این نرم افزار است. هم چنین در استفاده از این نرم افزار قدم به قدم آموزش تصویری وجود دارد و کاربران می توانند بدون آموزش های حضوری از این سامانه استفاده نمایند.
وی از همکاری ۳ متخصص برنامه نویسی به صورت غیر مستقیم و ۳ متخصص به صورت مستقیم با هسته فناور ایزی حساب اطلاع داد و اظهار داشت: تلاش داریم طی چند ماه آینده معرفی این محصول صورت پذیرد و امید داریم این نرم افزار بتواند علاوه بر حل مشکلات مالی و مالیاتی مجموعه های کوچک اقتصادی، در امور مالیاتی هم مشکلات این مجموعه ها را مرتفع سازد.


منبع:

1402/03/26
17:49:30
5.0 / 5
333
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
بازی اندروید