بازی اندروید
صندوق حمایت از پژوهشگران اعلام كرد؛

پشتیبانی از فعالیت پژوهشگران برجسته علمی در مرزهای دانش جهانی

پشتیبانی از فعالیت پژوهشگران برجسته علمی در مرزهای دانش جهانی

بازی اندروید: صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور بنا دارد تا از دانشمندان و پژوهشگران برجسته علمی کشور در حوزه حرکت در مرزهای دانش جهانی حمایت کند.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری این حمایت، بن پایه توسعه علمی در حوزه ارائه نظریه و یا بنیان علمی بسیار بدیع و نوظهور و در مرز دانش جهانی را برای کشور فراهم خواهدنمود. باتوجه به حیطه وظایف صندوق پشتیبانی از پژوهشگران و فناوران کشور، بدیهی است در این برنامه حمایت ها تا پذیرش نظریه علمی و انتشار در مجلات برجسته جهانی، ادامه پیدا می کند.
لذا در همین راستا همکاری هدفمند، مؤثر و تثبیت شده دانشمند ایرانی با دانشمندان برجسته بین المللی مورد تاکید و حمایت ویژه قرار خواهد داشت. بر همین اساس، پژوهشگران و دانشمندان می توانند بعد از مطالعه دقیق شیوه نامه، فرم تکمیل شده تقاضانامه پشتیبانی از حرکت در مرز دانش جهانی را جهت بررسی در این وبگاه بارگذاری کنند.
بدیهی است امکان یا عدم امکان پشتیبانی از طرح های پیشنهادی، بعد از انجام بررسی های کارشناسی و داوری توسط کارگروه های تخصصی، بوسیله سامانه کایپر به اطلاع پژوهشگران خواهد رسید. میزان حمایت مالی این برنامه برای دو سال و به ازای انتشار مقاله در مجلات برجسته جهانی، ۱۵-۲۰ میلیاردریال خواهد بود.
علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با طرح ذکر شده، شیوه نامه پشتیبانی از حرکت در مرز دانش جهانی را مطالعه و به این آدرس مراجعه کنند.


منبع:

1402/04/17
09:32:36
5.0 / 5
333
تگهای خبر: اطلاعات , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید