بازی اندروید

واكنش ابتكار و مولاوردی به اظهارات فتاح درباره ملك مركز مطالعات زنان

واكنش ابتكار و مولاوردی به اظهارات فتاح درباره ملك مركز مطالعات زنان

مولاوردی و ابتكار معاون سابق و فعلی امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به اظهارات پرویز فتاح- رئیس بنیاد مستضعفان درباره بازپس گیری یكی از املاك بنیاد كه در اختیار مركز مطالعات زنان بود، واكنش نشان دادند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، پرویز فتاح- رئیس بنیاد مستضعفان شب گذشته که در برنامه زنده تلویزیونی صحبت می کرد، در بخشی از صحبت های خود با اشاره به بازپس گیری ملکی که از جانب بنیاد مستضعفان در اختیار مرکز مطالعات زنان بود اظهار داشت: «یکی از املاک بنیاد مستضعفان در اختیار مرکز مطالعات و تحقیقات زنان و خانم ابتکار و مولاوردی و دیگران قرار داشت که پیش از من تخلیه شده بود؛ آنها البته با مجوز آنجا بودند، ولی ادعایی داشتند که آن ملک باید در اختیار آنها بماند، ولی بنیاد توانست آنها را برای تخلیه قانع کند، ولی آنها بابت تخلیه این ملک و با توافق بنیاد مستضعفان، پنج میلیارد تومان گرفته بودند؛ پس از حضور من و بعد از بررسی ها ایراداتی مطرح شد؛ این کار خلاف بود چونکه کسی که سال های سال در ملکی نشسته بود باید اجرت المثل هم بپردازد؛ ولی آنها ظاهرا جایی را تهیه کردند و البته ما نامه نگاری کردیم و امیدواریم که برگردد و مشکل حقوقی و قضایی پیدا نکند.»
اما معصومه ابتکار- معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود نسبت به این اظهارات واکنش نشان داد و اینطور نوشت: "آقای فتاح خیلی ها شما را به دیانت می شناختند. صحبت دیشب شما اما اشتباه زیاد داشت و نام بردن از من و خانم مولاوردی با حقیقت ماجرا سازگار نیست که گویا رانت یا نفع شخصی بوده. ساختمان اوایل دهه 70 با نظر امام به موسسه مطالعات زنان داده شد که ما مسئولیتی نداشتیم. رسانه ملی باید فرصت پاسخ بدهد."این در حالیست که در پاسخ به اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان، شهیندخت مولاوردی هم در توییتر خود نوشت: آقای فتاح شما را به سلامت نفس می شناختم. کاش در جایگاه مهمی که قرار گرفته اید در روایتهایتان بیشتر از پیش دقیق تر و مسئولانه تر باشید تا با مغلطه طوری وانمود نشود گر حکم شود که مست گیرند.
مولاوردی خطاب به فتاح نوشت: منتظر جوابیه مستند و مستدل هیات مدیره موسسه بمانید.
مولاوردی همینطور در ادامه نوشته است: این موسسه که کاملا غیرانتفاعی است، هیچگونه نفع و ما به الازای مالی برای اعضای هیات امنا و مدیره خود ندارد و ملک طلق کسی هم محسوب نمی گردد. هیات امنای آن هم که به تازگی بعنوان عضو آن (از ۱۲عضو) انتخاب شده ام فقط سالی یکی دو بار جلسه دارد، به عبارتی امروز هست و فردا نیست!
دبیرکل جمعیت پشتیبانی از حقوق بشر زنان افزوده است: هر ضعفی هم داشته باشم همواره با سری برافراشته برنداشتن کوچکترین نقطه ضعف مالی و اخلاقی در سوابق کاری و زندگیم بالیده ام، پای اثبات آن هم ایستاده ام و اینک هر دو را با ادعاهای واهی نشانه رفته اند؛ یکی با اتهامی که دیشب از تربیون یکطرفه و زنده برنامه نگاه یک صدا و سیما وارد شد و دیگری با افترا تشویش به فساد و فحشا و فراهم کردن موجبات آن در دادسرای فرهنگ و رسانه!. این هم از عیدی ما! اسفند ماه پاسخگوی لیست دروغین «عیدی ترامپ به ملت ایران» بودیم و حالا پاسخگوی بیان ناقص حقیقت و ذبح حقیقت در پای مصلحت.به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا؛ معصومه ابتکار همینطور ساعاتی پس از انتشار نخستین توییت خود در اینباره، توضیحات تکمیلی در این خصوص عرضه کرد و دیگر بار نوشت: «امام راحل در سال ۶۷ و مقام معظم رهبری در سال های بعد دو نوبت تایید کردند که ساختمان در اختیار موسسه مطالعات زنان قرار گیرد.
ابتکار همینطور در ادامه هم نوشته است: یکی از اشتباهات آقای فتاح همین که ۵ میلیارد برای ساختمان موسسه مطالعات زنان رفته به حساب کسی؛ موسسه هم دفتری را بر مبنای قیمت کارشناسی برای کار زنان خریداری نموده است. من و خانم مولاوردی هیچ کدام مسئولیت اجرایی در موسسه نداشته و نداریم، برای تخریب و افترا زنی با کلمات و ارقام بازی نکنید».

منبع:

1399/05/19
20:43:33
5.0 / 5
1814
تگهای خبر: بازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
بازی اندروید