بازی اندروید
با حمایت معاونت علمی؛

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه وتکس امارات

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه وتکس امارات

به گزارش بازی اندروید، پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه صنایع آب، انرژی و محیط زیست (WATEX) ۲۴ تا ۲۶ آبان ماه سالجاری برگزار می گردد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه صنایع آب، انرژی و محیط زیست (WATEX) با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی، در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ آبان ماه سالجاری برگزار می گردد.
نمایشگاه وتکس نمایشگاهی با هدف دستیابی به انرژی پاک است که به صورت سالانه در دبی برگزار می گردد. این نمایشگاه برنامه تأمین ۱۰۰% برق دوبی با استفاده از منابع پاک انرژی تا سال ۲۰۵۰ را دنبال می کند.
نمایشگاه وتکس محلی برای عرضه ی آخرین چاره ها و محصولات شرکتهای فناوری در حوزه آب، برق و انرژی های پاک است. سال قبل حدود ۴۷ هزار نفر از دستاوردهای به روز و منحصر به فرد شرکتهای حاضر بازدید کردند و در طول نمایشگاه بیشتر از ۵۱۰۰ جلسه ی B۲B و B۲G و ۱۱۰ سمینار برگزار گردید.
شرکت های فعال در حوزه انرژی های پاک برای عرضه آخرین دستاوردهای خود، حضور در شبکه بین المللی فعالین این حوزه و مذاکره با همتایان یا خریداران محصولات خود، تا ۳۰ شهریور ماه فرصت دارند که جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت https: //tesc.ir/service/۸/۱/ رجوع کنند.

1402/06/11
08:15:31
5.0 / 5
397
تگهای خبر: اطلاعات , سایت , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بازی اندروید