بازی اندروید

فراخوان شرکت در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا 2023

فراخوان شرکت در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا 2023

به گزارش بازی اندروید، ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی برای حضور متخصصان و علاقه مندان حوزه دیجیتال در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا فراخوان داد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا ۲۰۲۳ بیشتر از ۱۰۰ سرمایه گذار خارجی از کشورهای مختلف جهان حضور خواهند داشت.
حوزه های محوری این رویداد شامل فینتک، ادتک (تکنولوژی آموزشی)، امنیت سایبری، کشاورزی و سلامت الکترونیک می شود.
در دنیای امروز رویدادهای ارز دیجیتال و سرمایه گذاری دیجیتال، راهی برای توسعه شبکه شخصی متخصصصان و علاقه مندان و ایجاد مشارکت با سایر افراد است. شرکت در رویدادهایی از این دست، متخصصصان و علاقه مندان را به یک مکان حرفه ای هدایت می کند که در آنجا فرصت ملاقات، یادگیری و حتی همکاری با بازیگران اصلی صنعت، توسعه دهندگان، طراحان، سرمایه گذاران و پیشگامان کریپتو یا بلاکچین را خواهند داشت.
همچنین به غیر از به دست آوردن بینش بهتر، شرکت کنندگان در رویدادهای این چنینی می توانند دیدگاه گسترده تری در مورد این فناوری های نوظهور به دست آورند. همینطور می توانند در مناظره ها و بحث های زنده شرکت کرده و از این فرصت برای رشد بیشتر استفاده نمایند. ضمن این که شرکت کنندگان امکان دارد در یکی از این رویدادها چاره ای را بیابید که به پیشرفت کسب و کار آنها کمک نماید.
گفتنی است علاقمندان برای حضور در رویداد سرمایه گذاری دیجیتال سریلانکا ۲۰۲۳ و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۸۳۵۳۱۰۱۴ تماس حاصل کنند.
منبع:

1402/06/17
14:03:37
5.0 / 5
324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید