بازی اندروید
با حمایت مركز تعاملات بین المللی صورت می گیرد؛

اعزام هیات تجاری-فناوری دانش بنیان به ترکیه

اعزام هیات تجاری-فناوری دانش بنیان به ترکیه

به گزارش بازی اندروید، با حمایت مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری یک هیات تجاری و فناوری از شرکتهای دانش بنیان به کشور ترکیه اعزام می شود.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، اعزام هیات های تجاری و برگزاری پاویون در نمایشگاه های بین المللی از برنامه های مرکز تعاملات در جهت توسعه صادرات شرکتهای دانش بنیان است.
پیش از برنامه های توسعه صادرات برای شرکت ها تحقیقات بازار و متناظریابی صورت می گیرد. نتیجه این تحقیقات، جلسات B۲B با شرکتهای کشور مقصد است. برنامه اعزام هیات تجاری شرکتهای دانش بنیان به کشور ترکیه هم شامل این برنامه می شود. حوزه های فناوری در این اعزام شامل عمران و ساختمان، رنگ و رزین ها و چسب های پلیمری، مواد پیشرفته، کامپوزیت، سرامیک و صنایع فلزی است.
سفر شرکتهای دانش بنیان در تاریخ ۷ تا ۱۱ آذرماه سالجاری صورت می گیرد. متقاضیان شرکت در برنامه اعزام به ترکیه که در حوزه های مذکور فعال می باشند می توانند تا پایان مهرماه از راه کریدور صادرات به نشانی https: //tesc.ir/service/۷۳/۱ مبادرت به ثبت نام کنند. اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن های ۴۰۱۷۸۹۹ ۰۹۱۴ و ۳۳۳۶۲۴۴۸ ۰۴۱ قابل حصول است.


منبع:

1402/07/16
08:41:21
5.0 / 5
298
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
بازی اندروید