بازی اندروید

کنگره پانزدهم پیشگامان پیشرفت با طعم تحول و جوانان

کنگره پانزدهم پیشگامان پیشرفت با طعم تحول و جوانان

به گزارش بازی اندروید، پانزدهمین کنگره پیشگامان پیشرفت با مبحث «تحول و جوانان» با حمایت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت برگزار می گردد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، کنگره پیشگامان پیشرفت همه ساله به منظور همکاری و همیاری جوانان در تدوین سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت و استفاده از توان علمی و روحیه تحول خواه آنان برگزار می گردد.
در پانزدهمین کنگره هم جوانان علاقمند به پیشرفت ایران اسلامی با تدوین آثار علمی و یادداشت ها، مقالات و آثار هنری خود در رابطه با مبحث «تحول و جوانان» در جهت پیشرفت نظام اسلامی و در قالب محورهای اعلام شده، مطابق برنامه زمان بندی شده آنها را برای دبیرخانه کنگره ارسال می کنند.
در این کنگره دانشجویان، طلاب و نخبگان جوان، بعنوان عناصر اصلی پیشرفت و مدیران آینده ساز میهن اسلامی در رابطه با تحول و جوانان سخن می گویند.
این کنگره که با حمایت مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت با هدف فرهنگ سازی، تقویت گفتمان، بهره مندی از دیدگاه ها و استفاده از تفکر و ایده های نوین و خلاقانه جوانان برگزار می شود، دارای محورهای پنجگانه؛

۱. تبیین نظری لزوم تحول کشور
۲. نقش جوانان در شکل گیری و تعمیق گفتمان تحول و پیشرفت
۳. نقش جوانان در مطالبه و هموارسازی مسیر تحول و پیشرفت
۴. مسؤولیت جوانان و نخبگان جوان در تحول اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جامعه بر مبنای سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت
۵. چالش ها و راهکارهای تحول کشور بر مبنای سند الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت است.بنا بر اعلام دبیرخانه کنگره، علاقه مندان به عرضه مقاله، یادداشت و اثر هنری می توانند جهت ثبت نام و ارسال آثار و همینطور کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه 15th.kpip.ir رجوع کنند و یا با شماره تلفن ۰۲۱۸۶۳۴۰۰۸ تماس بگیرند.1402/09/10
00:06:41
5.0 / 5
313
تگهای خبر: اطلاعات , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
بازی اندروید