بازی اندروید
با حمایت معاونت علمی صورت گرفت؛

حضور ۹ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

حضور ۹ شرکت دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی

بازی اندروید: بمنظور پشتیبانی از صدور خدمات فنی و مهندسی شرکت های دانش بنیان حوزه عمران و ساختمان، پاویون شرکت های دانش بنیان ایرانی در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان دبی(Big 5 Global) برپا شد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، در این دوره نمایشگاه، هادی تاج الدین، معاون ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان و فرشید ایلاتی، مدیر برنامه های ملی توسعه فناوری های بازار املاک و مستغلات هم به نمایندگی از جانب این ستاد از آخرین دستاوردهای تکنولوژیک شرکت های جهانی بازدید و مذاکراتی با برخی شرکت های حاضر در این نمایشگاه داشتند.
یکی از برنامه های ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان عمران و ساختمان در امتداد کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان و صدور خدمات فنی و مهندسی، پشتیبانی از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های خارجی و نیز حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.
سیاستگذاری، آینده نگاری، تنظیم مقررات و تعاملات حاکمیتی، ارتقاء ظرفیت شرکت های دانش بنیان عمران و ساختمان، نفوذ فناوری در بخش های اقتصادی غالب، بازارسازی داخلی و پشتیبانی از توسعه صادرات، ارتقای زیرساخت های توسعه اقتصاد دانش بنیان در بخش عمران و ساختمان از دیگر برنامه های این ستاد است.
در پاویون ملی ایران هم شرکت های دانش بنیان البرز شیمی آسیا، پایا تخت جمشید، کارگاه نوآوری هفت و هشت دیبا، بتن اکسیر پادیر، مبتکر بتن سورین، کیمیا صنعت شیما، پیشتازان طاها بتیس، شهر هوشمند گیلسا، صنایع پایدار نفت و آب پارسیان نفتاب با حمایت معاونت علمی به عرضه محصولات و توانمندی های خود در عرصه صنعت ساختمان پرداختند.
نمایشگاه صنعت ساختمان دبی، بزرگترین نمایشگاه تجاری مصالح و محصولات عمرانی در خاورمیانه است که هرساله میزبان بزرگترین گردهمایی متخصصان و مهندسان ساخت و ساز و عمرانی در منطقه است. در این رویداد با برگزاری بیش از ۱۳۰ سمینار و کارگاه آموزشی و معرفی و ارائه هزاران محصول معتبر و برتر دنیا توسط غرفه داران، اطلاعات جامع و کاملی در اختیار مهندسان و متخصصان این صنعت قرار داده می شود. این نمایشگاه با سه دهه سابقه توانسته سه هزار و ۲۰۰ غرفه دار از ۶۵ کشور و ۸۰ هزار متخصص را به خود جذب نماید.

1402/09/26
15:56:09
5.0 / 5
229
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بازی اندروید