بازی اندروید
تولید جواهرات با سنگ های قیمتی آزمایشگاهی

وقتی علم با هنر گره می خورد

وقتی علم با هنر گره می خورد

بازی اندروید: برای تعدادی از افراد، یک الماس طبیعی که طی میلیاردها سال شکل گرفته، نشان دهنده نهایت تجمل است اما یک طراح بریتانیایی برنده جایزه، ارزش بیشتری در جواهراتی می بیند که با بهره گیری از سنگ های قیمتی رشد یافته در لابراتوار و فلز قوطی های بازیافتی تولید شده اند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا و به نقل از رویترز، آنابلا چان(Anabela Chan) که سازنده این جواهرات است، می گوید که او مواد خودرا بعد از مشاهده شرایط بد کار در معادن الماس انتخاب نموده است.
او توضیح داد: اینها تعدادی از گرانبهاترین و با ارزش ترین کالاهای جهان هستند. از نظر من بی مدلول است. در عوض، طرح های وی متکی به الماس های آزمایشگاهی، آلومینیوم بازیافتی قوطی ها و مرواریدهایی است که با بهره گیری از روش های کشاورزی احیاکننده رشد می کنند.


شرکت چان آمار فروش خودرا ارائه نداده، اما او می گوید که از زمان همه گیری کووید-۱۹ تقاضای زیادی داشته است. وی در ماه نوامبر در رقابت لوکس بریتانیا(British Luxury Awards) برنده دسته «متحول کننده» شده است.


بازار جواهرات آزمایشگاهی رشد سالانه ۲۰ درصدی در سالهای اخیر داشته است و سود جهانی را به ۱۵ میلیارد دلار رسانده است.
با ورود تولیدکنندگان بیشتر به این بازار، قیمت های فروش الماس های تولید شده در لابراتوار کم شده است و برندها بطور خاص از راه طراحی جواهرات بدنبال متمایز کردن خود هستند.
یکی دیگر از نقاط تفاوت این جواهرات می تواند پایداری آنها باشد.


چان به تامین کنندگانی متکی است که از فناوری برای دریافت انتشار دی اکسید کربن استفاده می نمایند. که اگر جذب نشود در جو منتشر می شود و با آن الماس می سازند. بدین سبب بطور موثر چیزی منفی را می گیرد و آنرا به چیزی مثبت تبدیل می کند.
منبع:

1402/10/05
09:33:01
5.0 / 5
310
تگهای خبر: بازی , بدن , تولید , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی اندروید