بازی اندروید
رئیس سازمان زمین شناسی و اكتشافات معدنی كشور خبر داد

مزایده عمومی واگذاری گواهی کشف محدوده های طلادار کشور

مزایده عمومی واگذاری گواهی کشف محدوده های طلادار کشور

به گزارش بازی اندروید، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور از مزایده عمومی واگذاری گواهی کشف محدوده های طلادار کشور اطلاع داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، علیرضا شهیدی، معاون وزیر صمت با بیان این خبر اظهار داشت: سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور در نظر دارد محدوده های طلادار دارای گواهی اکتشاف خویش را از راه مزایده عمومی، از راه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت با شرایط مندرج در اسناد مزایده به اشخاص حقیقی و حقوقی واجد صلاحیت واگذار کند.
به قول شهیدی، این محدوده ها در شهرستان بزمان (چاه نلی) استان سیستان و بلوچستان، شهرستان پیرانشهر(خراپه) در استان آذربایجان غربی و شهرستان تربت حیدریه (شادمهر) در استان خراسان رضوی واقع شده اند.
به نقل از روابط عمومی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، کلیه مراحل برگزاری مزایده از دریافت اسناد مزایده تا عرضه پیشنهادات مزایده گران و بازگشایی پاکت ها از درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به آدرس www.setadiran.ir صورت می گیرد و مزایده گران می بایست در صورت عدم عضویت قبلی مراحل ثبت نام در سایت مذکور و دریافت گواهی امضای الکترونیکی را برای شرکت در مزایده محقق کنند.
مهلت بارگذاری پیشنهادات در سامانه ستاد و همینطور تحویل پاکت الف به دبیرخانه سازمان زمین شناسی به نشانی میدان آزادی، بلوار معراج، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور تا ساعت ۱۳ روز دوشنبه ۲۵ دیماه جاری است.
منبع:

1402/10/18
11:18:35
5.0 / 5
207
تگهای خبر: سایت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بازی اندروید