بازی اندروید
ستاد نانو اعلام كرد؛

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه نانوفناوری ژاپن

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه نانوفناوری ژاپن

به گزارش بازی اندروید، ستاد توسعه فناوری های نانو و میکرو مبادرت به اعزام هیات تجاری به ژاپن می کند. صاحبان صنایع در حوزه های مختلف فناوری نانو تا ۲۱ دیماه برای ثبت نام فرصت دارند.به گزارش بازی اندروید به نقل از ستاد نانو، این نمایشگاه یکی از سه نمایشگاه برتر فناوری نانو در جهان به حساب می آید و سال جاری در تاریخ ۱۱ لغایت ۱۳ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار می گردد. کشورهای فعال در حوزه صنایع فناوری نانو در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
از سال ۲۰۰۱، نمایشگاه «نانو فناوری» یکی از بزرگترین نمایشگاه های جهان است که در توکیوی ژاپن برگزار می گردد. مخاطبان نمایشگاه فناوری نانوی ژاپن از صنایع مختلف مانند ۵G، مواد آلی، الکتریکی/مغناطیسی/فلز/مواد معدنی، پزشکی، لوازم آرایشی، ابزار دقیق تا ماشین آلات، نیمه هادی ها، الکترونیک، خودرو، محیط زیست/انرژی و غیره هستند.
نهادهای مهم دولتی در ژاپن نظیر دفتر کابینه، وزارت امور داخلی و ارتباطات، وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، دانش و فناوری، وزارت کشاورزی، جنگلداری و شیلات، وزارت اقتصاد، تجارت و صنعت، مرکز همکاریهای صنعتی اتحادیه اروپا و ژاپن، مؤسسه ملی اطلاعات و فناوری ارتباطات، مؤسسه ملی علوم و فناوری مواد، آژانس علم و فناوری ژاپن، مؤسسه ملی علوم و فناوری پیشرفته صنعتی، سازمان توسعه انرژی های نو و فناوری های صنعتی، سازمان توسعه علوم و فناوری کوانتومی، توسعه کسب و کار نانوتکنولوژی، شورای توسعه تجارت نانوتکنولوژی و همینطور انجمن فیزیک کاربردی ژاپن، انجمن شیمی ژاپن، انجمن بیومتریال ژاپن، انجمن شیمی تحلیلی ژاپن، انجمن نانو، انجمن تحقیقات فولرن، نانولوله و گرافن، انجمن میکروسکوپی ژاپن، انجمن فناوری پودر صنعتی، انجمن سرامیک ژاپن، انجمن فیزیکی ژاپن، انجمن علوم پلیمر ژاپن و نانو سلولز ژاپن از حامیان برگزاری این نمایشگاه هستند.
در سال قبل (سال ۲۰۲۳) که این نمایشگاه برگزار شد، بیشتر از ۴۰۰ غرفه در حوزه فناوری نانو در آن فعالیت داشتند. این نمایشگاه ۴۵ هزار بازدیدکننده از کشورهای مختلف جهان داشت و پیشبینی می شود در نمایشگاه سال جاری شاهد استقبال گسترده تری باشیم.
اعزام هیات تجاری
برنامه اعزام به نمایشگاه های بین المللی یکی برنامه های حمایتی واحد بین الملل ستاد نانو از شرکتهای دانش بنیان حوزه نانو جهت توسعه بازار و صادرات آنهاست. اعزام هیات تجاری به همراه برگزاری جلسات B۲B برای شرکت ها یکی از فرصت های مهم برای آشنایی با تجار و تولیدکنندگان در حوزه های تخصصی کشورهای دیگر است.
علاقه مندان می توانند جهت اطلاع از برنامه های اعزام و دیگر حمایت ها با شماره تلفن ۰۲۱۶۳۱۰۲۴۳۲ تماس بگیرند.
حمایت واحد بین الملل ستاد نانو برای تسهیل حضور نمایندگان آن دسته از شرکتهای دارای محصول برپایه فناوری نانو که در فرایند ارزیابی آمادگی صادراتی (ERA) باشگاه شرکتهای دانش بنیان صادراتی شرکت کرده اند، به صورت ذیل خواهد بود:
* شرکتهای پنج و چهار ستاره: ۷۰ درصد هزینه اعزام ۵ روزه
* شرکتهای سه و دو ستاره: ۶۰ درصد هزینه اعزام ۵ روزه.
ثبت نام اعزام به ژاپن
صاحبان صنایع در حوزه های فناوری نانو، می توانند جهت اعزام به این رویداد از راه شماره تماس ۰۲۱۶۳۱۰۲۴۳۲ و ایمیل AfshinRamzi@nano.ir اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام محدود و تا تاریخ ۲۱ دیماه و غیر قابل تمدید است.

1402/10/19
12:45:27
5.0 / 5
288
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید