بازی اندروید
با هدف رفع نیازهای كارگاهی شركت های دانش بنیان؛

مجتمع خدمات فنی و کارگاهی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد

مجتمع خدمات فنی و کارگاهی پارک فناوری پردیس شروع به کار کرد

به گزارش بازی اندروید، سرپرست اداره کل ترویج و توسعه خوشه های نوآوری پارک فناوری پردیس اظهار داشت: مجتمع خدمات فنی و کارگاهی پارک با هدف رفع نیازهای کارگاهی شرکتهای دانش بنیان و فناور فعالیت خویش را شروع کرد.به گزارش بازی اندروید به نقل از پارک فناوری پردیس، سجاد عباسی فشمی اظهار داشت: مجتمع خدمات فنی و کارگاهی پارک فناوری پردیس با هدف رفع نیازهای کارگاهی شرکتهای دانش بنیان و فناور در مجتمع چندمنظوره پارک فعالیت خویش را شروع کرده است.
وی اضافه کرد: پیش از این، شرکتهای عضو پارک فناوری پردیس، برای رفع نیازهای خود هر کدام به صورت جداگانه به مراکز صنعتی رجوع می کردند که این موضوع، هزینه و زمان بالایی را برای شرکت ها بار کرده است. بنابراین مجتمع خدمات فنی و کارگاهی پارک فناوری پردیس با هدف عرضه خدمات مختلفی همچون برش کاری، خدمات CNC، تزریق پلاستیک، تهیه بردهای چاپی و... فعالیت می کند.
عباسی فشمی اظهار داشت: سابقه فعالیت این شرکت ها در فعالیتهای دانش بنیان و فناور و نزدیکی آنها به شرکتهای مستقر در پارک فناوری پردیس و کیفیت بالای عرضه خدمات، از مزیت های این مجتمع است.
بر اساس این گزارش، شرکت الکترویک برتر با عرضه خدمات ساخت قطعه و CNC، شرکت ایده کاوان صنعت پردیس با عرضه خدمات مکانیک، نرم افزار و هوش مصنوعی، شرکت ایرانی ها بانژ با عرضه خدمات تراشکاری، فرزکاری و تراش CNC و شرکت سیگنال هوشمند کسری با عرضه مونتاژ مکانیزه بردهای الکتریکی و تست مدارات در این مجتمع فعالیت دارند.
علاقه مندان به استفاده از خدمات این مجتمع می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۷۳۱۱۶۲۲۰ تماس حاصل کنند یا با رجوع حضوری به این مجتمع به آدرس انتهای خیابان دانش، مجتمع چند منظوره پارک فناوری پردیس رجوع کنند.

1402/10/27
15:40:30
5.0 / 5
190
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
بازی اندروید