بازی اندروید

افتتاح چند خانه امید در مراكز استانها تا اختتام امسال

افتتاح چند خانه امید در مراكز استانها تا اختتام امسال

بازی اندروید: مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری از افتتاح چند واحد از خانه های امید در مراكز استانها تا آخر سال جاری آگاهی داد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، نخستین واحد از خانه های امید بازنشستگان امسال امروز در مراسمی با حضور مسئولان استانی، به شکل ویدئوکنفرانس توسط مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در همدان راه اندازی شد.
خانه امید استان همدان دارای امکانات تفریحی، اتاق جلسات، کتابخانه و امکانات صوتی و تصویری است و در قالب سیاست های صندوق در جهت توسعه کارهای فرهنگی و اجتماعی بازنشستگان به وجود آمده است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری در ارتباط ویدئوکنفرانس با محل برگزاری مراسم در همدان، با تشکر از همکاری مسئولان استانی و شهری در اجرای این پروژه، از افتتاح چند واحد دیگر از خانه های امید در مراکز استانها تا آخر سال جاری آگاهی داد.
اکبر افتخاری با اشاره به اهمیت خانه های امید در افزایش نشاط، مشارکت و فعالیت بازنشستگان اعلام نمود: اداره کل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، برنامه ای را برای افزایش راندمان و فعالیت خانه های امید در دستور کار دارد.
وی با اعلان اینکه «شیوع ویروس کرونا از اواخر سال قبل امکان گردهم آمدن و کارهای جمعی بازنشستگان را کاهش داده است»، درعین حال افزود که صندوق بازنشستگی کشوری، به افزایش و تقویت خانه های امید به عنوان بستری برای گردهم آمدن، فعالیت و تفریح بازنشستگان و خانواده های آنان بعنوان یک اصل، اعتقاد دارد و امیدواریم با برطرف شدن هرچه سریع تر شرایط بیماری کرونا، شاهد فعالیت بیشتر بازنشستگان در این اماکن باشیم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری همین طور با اشاره به انعقاد تفاهمنامه میان این صندوق با بنیاد رودکی اظهار داشت: یکی از نکات این تفاهمنامه، حضور هنرمندان در خانه های امید و کارهای آموزشی و هنری از طرف آنان بود که اجرای آن، می تواند علاوه بر گذران اوقات فراغت، در جهت توانمندسازی بازنشستگان موثر باشد.
افتخاری همین طور در این ویدئوکنفرانس، گزارشی از کارهای دوره شش ماهه مدیریت خود در جهت اجرای طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان و ارائه خدمات رفاهی و معیشتی به آنان ارائه کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، گفتنی است در مراسم افتتاح خانه امید استان همدان، معاون سیاسی و امنیتی استانداری، شهردار و فرماندار همدان و مدیران کل فرهنگی و اجتماعی و امور استان های صندوق بازنشستگی کشوری نیز حضور داشتند.
منبع:

1399/05/27
10:27:57
5.0 / 5
1612
تگهای خبر: آموزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
بازی اندروید