بازی اندروید
با موضوع ماموگرافی سرطان پستان با هوش مصنوعی؛

ارائه دستاوردهای یک شرکت دانش بنیان در کنگره رادیولوژی اروپا

ارائه دستاوردهای یک شرکت دانش بنیان در کنگره رادیولوژی اروپا

بازی اندروید: دستاوردهای پژوهشی پژوهشگران یک شرکت دانش بنیان در عرصه استفاده از هوش مصنوعی در تشخیص دقیق تر سرطان سینه در کنگره سالانه رادیولوژی اروپا در وین اتریش ارائه شد.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، مهران عرب احمدی، متخصص رادیولوژی و دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی تهران و مدیر تحقیق و توسعه این شرکت دانش بنیان در این جلسه به عرضه دستاوردهای پژوهشی طرح استفاده از فناوری هوش مصنوعی طراحی شده در این شرکت دانش بنیان در زمینه افزایش حساسیت و توان تشخیصی غربالگری سرطان پستان پرداخت که مورد استقبال سایر محققان شرکت کننده قرار گرفت.
این فناوری هم اکنون در قسمت رادیولوژی انستیتو کنسر بیمارستان امام خمینی (ره) درحال استفاده است. طرح مذکور با حمایت ها و راهنمایی های قناعتی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر گیتی به سر انجام رسیده است.
با توجه به این موفقیت که با حمایت های ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان سلامت و اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی ریاست جمهوری حاصل شده، کشور ما هم به جمع معدود کشورهای دارای فناوری هوش مصنوعی در تصویربرداری پزشکی و غربالگری سرطان ها در سطح دنیا پیوسته است و روش مذکور قابلیت استفاده در سایر مراکز تصویربرداری کشور را هم دارا است.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، این دستاورد مورد توجه رسانه های تخصصی حوزه رادیولوژی نظیر AuntMinnie و Bidex قرار گرفته است.

1403/01/23
19:51:28
5.0 / 5
348
تگهای خبر: دیجیتال , شركت , فناوری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲
بازی اندروید