بازی اندروید
دبیر نمایشگاه اینوتكس ۲۰۲۴ اعلام كرد؛

رویداد المپیک فناوری در آخر مهرماه

رویداد المپیک فناوری در آخر مهرماه

به گزارش بازی اندروید، دبیر نمایشگاه اینوتکس 2024 اظهار داشت: رویداد المپیک فناوری در عرصه هوش مصنوعی، رباتیک و رقابت های فناورانه پایان مهرماه 1403 انجام می شود.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، سجاد عباسی فشمی، دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه از برگزاری رویداد المپیک فناوری در عرصه هوش مصنوعی، رباتیک و رقابت های فناورانه آگاهی داد.
وی اضافه کرد: در نمایشگاه امسال، شاهد حضور جوانان خلاق و نوآور بسیاری هستیم که توانایی های خودرا در بستر این نمایشگاه به ارائه گذاشتند.
عباسی فشمی اشاره کرد: یکی از مخاطبان اینوتکس ضمن معرفی رویدادهای نوآوری دنیا به ما پیشنهاد نمود تا بر موضوع اقتصاد نوآورانه متمرکز شویم. به همین خاطر ما امسال میزبان بازیگرانی بودیم که نقش پررنگ و اثرگذاری در توسعه جریان نوآوری کشور ایفا می کنند. بدین سبب ما بعد از بررسی و رصد خیلی از شرکتها آنهایی را که پتانسیل رشد بر محور نوآوری داشتند را انتخاب کردیم.
دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ بیان کرد: نمایشگاه اینوتکس، امسال میزبان بیش از ۴۰۰ شرکت نوآور است. ما نیز سعی کردیم تا از عوامل مختلفی که نقش مؤثری در زیست بوم نوآوری کشور دارند در این نمایشگاه دعوت به عمل آوریم.
عباسی فشمی با تأکید بر این که اینوتکس تنها یک نمایشگاه نیست، اظهار داشت: شبکه سازی، همکاری و مشارکت و سرمایه گذاری هدف کلی ما از برگزاری این نمایشگاه است. موازی با نمایشگاه بیش از ۴۰ رویداد تجاری برگزار می گردد که در نوع خود کم نظیر است.
وی افزود: رقابت استارتاپی اینوتکس پیچ یکی از بخش های جانبی نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ است، که برای هفتمین سال متوالی درحال برگزاری است. برگزیدگان استانی در رقابت فینال در روز چهارم نمایشگاه اینوتکس به رقابت با یکدیگر می پردازند. همین طور بتل استارتاپی یکی از بخش های اینوتکس پیچ ۲۰۲۴ است که برای سومین مرتبه انجام می شود.
عباسی فشمی افزود: ایجاد ارتباط و تعاملات اقتصادی میان بنگاه های اقتصادی هدف مهم ما در این نمایشگاه بود.
وی با اشاره بر رویداد اینونایت اظهار داشت: امسال در اتفاقی ویژه تصمیم گرفتیم یک دورهمی صمیمی را با اعضای اکوسیستم نوآوری تحت عنوان شب نشینی اینوتکس داشته باشیم تا بتوانیم بصورت شبانه روزی و مستمر با مخاطبانمان در ارتباط باشیم.

1403/02/20
13:22:09
5.0 / 5
458
تگهای خبر: بازی , جوانان , ربات , رباتیك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بازی اندروید