بازی اندروید
ابتكار:

از آزادگی آزادگان دلگرمی و انرژی می گیریم

از آزادگی آزادگان دلگرمی و انرژی می گیریم

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاكید بر این كه از آزادگی آزادگان دلگرمی و انرژی می گیریم اظهار داشت: دوران سختی را كه آزادگان تحمل كرده اند نباید از یادها برود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، معصومه ابتکار در سالروز بازگشت آزادگان جنگ تحمیلی، این روز را به برخی از آنها از راه تماس تلفنی تبریک گفت و برایشان آرزوی سلامتی و افزونی سرفرازی کرد. این اقدام که در سال های گذشته به صورت حضوری در قالب ملاقات های ماهانه یا نشست های تجربه زیسته با ایثارگران صورت می گرفت، سال جاری به علت محدودیت های کرونایی به صورت تلفنی با پنج تن از آزادگان سرفراز و یا همسران آنها انجام شد.
معاون رئیس جمهور بعد از این گفتگو های تلفنی با تاکید بر اینکه از آزادگی آزادگان دلگرمی و انرژی می گیریم، اظهار داشت: خانم معصومه آباد کتاب خاطرات خود از اسارت تحت عنوان "من زنده هستم" را منتشر نموده که در دوران همکاری با ایشان در شورای شهر تهران در جریان آن بودم و صحنه های عجیبی از آن اسارت را برایم تصویر کرده بودند.
معصومه ابتکار با اشاره به اینکه با همه این عزیزان از ایثارگری ها و فداکاری هایشان یاد شد، اظهار داشت: خانم دکتر فاطمه ناهیدی هم مثل خانم آباد حدود ۴ سال در زندان های عراق در اسارت بودند و الان مشاور وزیر بهداشت هستند، صحبت و تاکید کردم که دوران سختی را که تحمل کرده اید نباید از یادها برود.
وی ادامه داد: همینطور با خانم بتول برهان همسر آزاده و شهید محمد جواد تندگویان صحبت کردم و ایشان دغدغه های برخی از جانبازان را بیان نمودند که قرار شد مطرح شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده، معاون رئیس جمهور با آقایان نوذریان، ناصر خالقی هم گفتگو و برایشان توفیق و سربلندی روزافزون آرزو کرد.1399/05/28
10:13:23
5.0 / 5
1997
تگهای خبر: سلامتی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بازی اندروید