بازی اندروید
دبیر شبكه فن بازار ملی خبر داد؛

عرضه ۸۲ نیاز فناورانه در رویداد تبادل فناوری نمایشگاه ایران هلث

عرضه ۸۲ نیاز فناورانه در رویداد تبادل فناوری نمایشگاه ایران هلث

بازی اندروید: به گزارش بازی اندروید، دبیر شبکه فن بازار ملی از عرضه ۸۲ نیاز فناورانه در رویداد تبادل فناوری نمایشگاه ایران هلث اطلاع داد.به گزارش بازی اندروید به نقل از پارک فناوری پردیس، محمدصالح خالقی در نخستین رویداد تبادل فناوری در صنعت پزشکی که در حاشیه نمایشگاه ایران هلث برگزار شد، اظهار داشت: تفاوت این نمایشگاه با نمایشگاه های سالهای گذشته اینست که ۶۰ رویداد در حوزه های تبادل فناوری و سرمایه گذاری با حضور شرکتهای دانش بنیان و فناور و سرمایه گذاران برگزار می گردد.
وی ضمن اشاره به شبکه فن بازار ملی اظهار نمود: فن بازار ملی در سایر استان ها شعبه هایی را دارد و از این طریق تبادل فناوری را در سرتاسر کشور از راه بازیگران مختلف آن تسهیل کرده ایم
خالقی ضمن اشاره به این رویداد افزود: این برنامه، رویدادی در حوزه تبادل فناوری در حوزه صنعت پزشکی است که طی آن ۸۰ نیاز فناورانه توسط کارگزاران تجارت فناوری این فن بازار احصا شده و از طرفی راهکارهای حل این مسائل هم شناسایی شده است.
دبیر شبکه فن بازار افزود: در طول ۳ روز این نمایشگاه جلسات B2B میان عرضه تقاضا و عرضه فناوری برگزار می گردد. در این زمان برگزاری ۱۰۲ نشست B2B پیشبینی شده است.
بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث به همت پارک فناوری پردیس از روز شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ به مدت ۴ روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.


منبع:

1403/03/01
08:42:20
5.0 / 5
331
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بازی اندروید