بازی اندروید
با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی؛

پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه فناوری اطلاعات ترکیه

پاویون شرکتهای دانش بنیان در نمایشگاه فناوری اطلاعات ترکیه

بازی اندروید: پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات، تکنولوژی های نوین، ایمنی و امنیتی استانبول با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی راه اندازی.به گزارش بازی اندروید به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات، تکنولوژی های نوین، ایمنی و امنیتی (Imex & ISAF) از ۱۸ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۳ در مرکز نمایشگاه های استانبول انجام می شود.
دوربین مدار بسته و سیستم های نظارتی، سیستم های دزدگیر، مراکز هشدار و کنترل، سیستم ها و تجهیزات کنترل دسترسی، خدمات امنیتی و تجهیزات گشت، سیستم های امنیتی محیطی، سیستم های مخابراتی، همچون محورهای این نمایشگاه است.
شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در این پاویون تا روز یکشنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۳ فرصت دارند در سامانه غزال صندوق نوآوری و شکوفایی به آدرس ghazal.inif.ir ثبت نام کنند و جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‎‎ های ۰۹۹۱۶۳۶۴۴۱۶ و ۰۲۱۲۲۸۹۳۲۴۲ (همایشگران سام) تماس حاصل نمایند.
یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در امتداد کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، پشتیبانی از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های خارجی و نیز حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برگزاری پاویون است.


منبع:

1403/04/01
13:40:40
5.0 / 5
159
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
بازی اندروید