بازی اندروید
در كارخانه فولاد مباركه صورت گرفت؛

تبدیل پسماندهای صنعت فولاد به کنسانتره با کمک دانش بنیان ها

تبدیل پسماندهای صنعت فولاد به کنسانتره با کمک دانش بنیان ها

بازی اندروید: با حضور معاون علمی رئیس جمهور، کارخانه فرآوری لجن و پودرهای اکسیدی فولاد مبارکه در کارخانه فولاد مبارکه به بهره برداری رسید.به گزارش بازی اندروید به نقل از معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، کارخانه فرآوری لجن و پودرهای اکسیدی فولاد مبارکه با هدف تولید سالیانه ۲۵ هزار تن کنسانتره از بازیابی پسماند با حضور روح الله دهقانی، معاون علمی رئیس جمهور راه اندازی شد و به بهره برداری رسید.
یکی از مشکلات اساسی واحدهای ذوب آهن و فولاد، وجود آلاینده ها و ریزذره هایی است که به مرور زمان، علاوه بر مشکلات زیست محیطی، زمینه ساز بیماری در کارکنان واحدهای صنعتی می شود.
با توجه به ضرورت پاک سازی محیط کاری از آلاینده های زیست محیطی و رفع اشکال پسماندهای انباشت شده، مجموعه فولاد مبارکه با همکاری شرکت های دانش بنیان موفق شدند واحد فرآوری لجن و پودرهای اکسیدی را راه اندازی کنند که در این کارخانه از روش BOT استفاده شده است. اجرای این پروژه از سال ۱۴۰۰ شروع و تا سال ۱۴۰۲ به همت شرکت دانش بنیان فولاد اکسیر فدک با بهره گیری از فناوری های نانوکاتالیست، اکسیداسیون پیشرفته و خشک کن های آنی ادامه یافت و امروز این پروژه به بار نشسته و راه اندازی شد.
کارخانه فرآوری لجن و پودرهای اکسیدی فولاد مبارکه بصورت BOT در زمینی به مساحت ۱۰ هزار متر مربع، با اعتبار یک هزار و ۹۰۰ میلیاردریال و تحت نظارت مدیریت توسعه آهن سازی فولاد مبارکه بهره برداری شد و با بهره برداری از آن امکان اشتغال مستقیم ۳۵ نفر فراهم گشته است.


منبع:

1403/04/06
19:59:11
5.0 / 5
126
تگهای خبر: بازی , تولید , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
بازی اندروید