بازی اندروید
تندگویان خبر داد

تبدیل خانه های جوانان به خانه های حافظان سلامت عزاداران

تبدیل خانه های جوانان به خانه های حافظان سلامت عزاداران

بازی اندروید: معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به اینكه جوانان كشور سال جاری ضامنین سلامت عزاداران حسینی خواهند بود و از این طریق شكوه محرم را با تضمین رعایت پروتكل های كامل بهداشتی و تأمین سلامتی عزاداران حفظ می كنند، اظهار داشت: برای این منظور خانه های جوانان در سرتاسر استانها و شهرستانهای كشور، تبدیل به خانه های حافظان سلامت عزاداران حسینی می شود.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، محمدمهدی تندگویان همزمان با شروع ماه محرم و شرایط خاص سال جاری در پیامی نوشت: «گریه بر امام حسین(ع) و یاد عاشورا برای ما ایرانیان و بویژه جوانان عاشق حسین(ع)، مثل هوایی ایست که تنفس می نماییم. آغاز محرم که فرا می رسد، نمی توانیم عزادارش نباشیم. عزاداری برای امام حسین(ع) و یاد واقعه کربلا ستونهایی است که سال ها بدان تکیه کردیم و بقول فرمانده شهید حاج قاسم سلیمانی در نخستین محرم پس ازشهادتش ما ملت امام حسینیم.»
وی در بخش دیگری از پیام خود با اشاره به اینکه «امسال به واسطه شرایط بوجود آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور، برگزاری مراسم محرم و عزاداری ها اما شکل دیگری به خود خواهند گرفت که تهدیدی برای اوضاع حاضر نباشد» اضافه کرد: «اینکه در هر شرایطی راهی برای ذکرحسین(ع) ویاران با وفایش گشوده است نشان از حقانیت و خلوص این ایام دارد. در محرم سال جاری، همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، لازمست کلیه عزاداری ها در کشور با رعایت کامل مصوبات ستاد مبارزه با کرونا برگزار گردد و این فرصتی است برای جوانان تا بار دیگر حضور خویش را ثابت کنند».
تندگویان همینطور در ادامه پیام خود نوشت: «جوانان کشور سال جاری ضامنین سلامت عزاداران حسینی خواهند بود و از این طریق شکوه محرم را با تضمین رعایت پروتکل های کامل بهداشتی و تأمین سلامتی عزاداران حفظ می کنند. بدین منظور خانه های جوانان در سرتاسر استانها و شهرستانهای کشور، تبدیل به خانه های حافظان سلامت عزاداران حسینی می شود».
وی اضافه کرد: «از تمامی تشکلهای جوانان می خواهم سال جاری قلب سوگوارشان را اینگونه جلا بخشند. در کنار عزاداران حسینی، مدافعین سلامتشان باشند و با نذر ماسک و مواد ضدعفونی کننده و تذکرات لازم به منظور رعایت اصول بهداشتی در طول عزاداری ها، در عین احترام کامل به عزاداران سلامتشان را تأمین کنند. همینطور در جهت ترویج فرهنگ هر خانه یک حسینیه تمام همت خویش را برای تولید محتوا به کار ببندند تا عزاداران بتوانند در بستر فضای مجازی و رسانه ای درخانه خود روضه سید و سالار شهیدان را برپا دارند».
منبع:

1399/05/31
21:36:39
5.0 / 5
1992
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
بازی اندروید