بازی اندروید

تعزیه حضرت مسلم (ع) امشب در مقابل تالار وحدت

تعزیه حضرت مسلم (ع) امشب در مقابل تالار وحدت

به گزارش بازی اندروید تعزیه «طفلان زینب(س)» و «وهب نصرانی» دومین مجلسی بود كه در چارچوب رویداد «شبیه خوانی در پهنه» توسط «گروه  تعزیه سیدالشهدا(ع)» با رعایت پروتكل های بهداشتی، اجرا شد. این گروه در ادامه به اجرای مجلس «حضرت مسلم (ع)» می پردازد.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی، شامگاه گذشته، شنبه یکم شهریورماه، در دومین شب از رویداد «شبیه خوانی در پهنه»، دو مجلس «طفلان زینب(س)» و «وهب نصرانی» مقابل تالار وحدت اجرا شد.
«طفلان زینب(س)» و «وهب نصرانی» دومین اجرای رویداد «شبیه خوانی در پهنه» بود که در دهه اول ماه محرم و بعد از اذان مغرب و عشا، توسط «گروه تعزیه سیدالشهدا(ع)» به سرپرستی احمد عزیزی در پهنه رودکی، مقابل تالار وحدت برگزار می گردد.
در سومین شب از رویداد «شبیه خوانی در پهنه»، امشب یکشنبه دوم شهریورماه، مجلس «حضرت مسلم (ع)» اجرا می شود.
رویداد «شبیه خوانی در پهنه» با حمایت و مشارکت بنیاد فرهنگی هنری رودکی، اداره کل هنرهای نمایشی و شهرداری منطقه ۱۱ تهران در جریان است و «گروه تعزیه سیدالشهدا(ع)» در طول آن، طی ۱۰ شب، یکی از وقایع عاشورا شامل تعزیه های «شاهچراغ(ع)»، «وهب نصرانی»، «طفلان زینب (س)»، «حضرت مسلم (ع)»، «دو طفلان مسلم (ع)»، «حر ریاحی»، «حضرت علی اکبر(ع)»، «حضرت قاسم (ع)»، «حضرت ابوالفضل (ع)»، «شهادت امام حسین (ع)» و «بازار شام» را اجرا می کنند.
این اجراها در پهنه رودکی، خیابان استاد شهریار، مقابل تالار وحدت و با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل های بهداشتی روی صحنه می رود.
برنامه «شبیه خوانی در پهنه» به صورت زنده هر شب از سایت اینترنتی نمایش نت به آدرس www.namayeshnet.com پخش می شود.
منبع:

1399/06/02
23:46:20
5.0 / 5
2270
تگهای خبر: اینترنت , چراغ , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
بازی اندروید