بازی اندروید
رئیس سازمان بهزیستی:

تعدد دستگاه های تصمیم گیرنده از مشكلات مهم ساماندهی مهدكودك هاست

تعدد دستگاه های تصمیم گیرنده از مشكلات مهم ساماندهی مهدكودك هاست

به گزارش بازی اندروید رئیس سازمان بهزیستی كشور اظهار داشت: تعدد دستگاه های تصمیم گیرنده در مورد قوانین مهدكودك یكی از اشكالات مهم برای ساماندهی مهدكودك هاست.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، وحید قبادی دانا در جلسه بررسی وضعیت مهد کودک ها و پیش دبستانی ها که به ریاست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور وزیر آموزش وپرورش و معاونین و رئیس سازمان بهزیستی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، با اشاره به قوانین موجود درباب مهدکودک، اظهار داشت: طبق ماده 2 و تبصره 2 قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی، تعیین فاکتورهای آموزشی و پرورشی و تدوین محتوا و نظارت بر مهدکودک ها از حیث آموزشی و پرورشی با وزارت آموزش و پرورش و صدور مجوز و ارائه برنامه بر عهده سازمان بهزیستی کل کشور است.
وی با اعلان اینکه در اسناد بالادستی کشور به موضوع مهدکودک تاکید شده است، اضافه کرد: بعنوان مثال در سند مهندسی فرهنگی در ارتباط با موضوع مهدکودک و کودک بسیار تاکید شده است.
رئیس سازمان بهزیستی کشور در مورد ظرفیت دوران مهدکودک، اشاره کرد: دوره مهدکودک در حوزه تعلیم و تربیت نسل آینده، فرزند آوری و جمعیت، تربیت مادر و... بسیار حائز اهمیت می باشد.
وی بر لزوم تحول بنیادین در مهدکودک ها تاکید کرد و اظهار داشت: مهدکودک ها باید کانون فرهنگی و تربیتی همه جانبه کودکان شود.
قبادی دانا در خاتمه پیشنهاد داد: یک متولی برای تصمیم گیری درباب مهدکودک در کشور مشخص شود.
منبع:

1399/06/07
13:22:02
5.0 / 5
1822
تگهای خبر: آموزش , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
بازی اندروید