بازی اندروید
با تفاهم كمیته امداد و فروشگاه رفاه صورت می گیرد

حمایت تحصیلی و معیشتی از 100 هزار دانش آموز

حمایت تحصیلی و معیشتی از 100 هزار دانش آموز

با تفاهم كمیته امداد و فروشگاه های زنجیره ای رفاه، ۱۰۰ هزار نفر از دانش آموزان تحت پشتیبانی از خدمات معیشتی و تحصیلی برخوردار می شوند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و فروشگاه های زنجیره ای رفاه با حضور سیدمرتضی بختیاری، رئیس کمیته امداد و رسول محمدی، مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه به امضا رسید.
رئیس کمیته امداد در این مراسم ضمن گرامیداشت عاشورا و تاسوعای حسینی (ع) و هفته دولت اظهار داشت: مسئولیت اصلی کمیته امداد توانمندسازی مددجویان است و در این حوزه نیازمند همراهی مردم، خیران و نهادهای مختلف هستیم.
وی با تقدیر از رویکرد فروشگاه های زنجیره ای رفاه در عمل به مسئولیت های اجتماعی اضافه کرد: این مجموعه تأمین مالی برای کمک به تحصیل ۱۰۰ هزار نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد را برعهده گرفته است.
بختیاری با اشاره به اینکه طبق آخرین برآوردها حدود ۷۵۰ هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد هستند، تصریح کرد: ۱۵ هزار نفر از این دانش آموزان دارای استعداد ویژه هستند که فروشگاه های زنجیره ای رفاه عرضه تبلت و تجهیزات آموزش و تحصیل مجازی به آنان را تقبل کرده است.
مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه هم در این مراسم ترویج فرهنگ خیر و احسان را همچون اهداف تفاهم نامه با کمیته امداد دانست و اظهار داشت: در چارچوب این تفاهم نامه علاوه بر حمایت تحصیلی از ۱۰۰ هزار دانش آموز نیازمند، ایجاد پنج هزار فرصت شغلی از راه تاسیس شعبات رفاه مارکت پیشبینی شده است.
وی ادامه داد: فروشگاه های زنجیره ای رفاه در جهت عمل به مسئولیت اجتماعی خود، اعتقاد دارد در شرایط سخت اقتصادی همه دستگاه ها و شرکت های خصوصی و دولتی باید به یاری کمیته امداد بیایند تا از این برهه سخت عبور نماییم.
مهران مدیری، هنرمند برجسته کشورمان هم در این مراسم با اشاره به نقش حمایتی کمیته امداد در کمک به نیازمندان اظهار داشت: کمیته امداد همیشه بانی اقدامات خیر بوده و الگوی همکاری فروشگاه های زنجیره ای رفاه با این نهاد باید الگویی برای دیگر مجموعه های اقتصادی باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی بر اهمیت ترویج فرهنگ خیر و احسان تصریح کرد و اضافه کرد: پشتیبانی از ۱۰۰ هزار دانش آموز نیازمند توسط فروشگاه رفاه می تواند موجبات شکوفایی این عزیزان را فراهم آورد.
منبع:

1399/06/08
14:04:51
5.0 / 5
2161
تگهای خبر: آموزش , تبلت , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
بازی اندروید