بازی اندروید

14 نهاد در كشور درگیر مبحث مهدكودك هستند

14 نهاد در كشور درگیر مبحث مهدكودك هستند

بازی اندروید: دبیر شورای تحول و نوسازی نظام آموزشی كشور اعلام نمود كه حداقل ۱۴ نهاد در كشور درگیر با مبحث مهدكودك در سال ۹۳ شناسایی شده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، جمیله علم الهدی درجلسه بررسی وضعیت مهد کودک ها و پیش دبستانی ها که به ریاست دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی و با حضور وزیر آموزش وپرورش و معاونین و رئیس سازمان بهزیستی در محل دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، با اشاره به اینکه کنشگران حوزه مهدکودک فراتر از وزارت آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی است، اظهار داشت: حداقل ۱۴ نهاد در کشور درگیر با مبحث مهدکودک در سال ۹۳ شناسایی شده است.

وی پیشنهاد داد: شورایعالی انقلاب فرهنگی کار کارشناسی جدی تری و دقیق تری در حوزه مهدکودک انجام دهد و از همه کنشگران مربوط به مبحث مهدکودک مشورت بگیرد.


در حوزه نظارت بر مهدکودک ها صدمه هایی وجود دارد

دکتر منصور کبگانیان قائم مقام ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورایعالی انقلاب فرهنگی هم با تاکید بر دوران طلایی مهدکودک در حوزه تعلیم و تربیت اظهار داشت: متأسفانه در حوزه نظارت بر مهدکودک ها صدمه هایی وجود دارد.
وی سیاست های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش وپرورش کشور ابلاغ گردیده توسط مقام معظم رهبری را بعنوان یک اصل در حوزه مهدکودک دانست و اضافه کرد: در بند ۲ آن به ارتقاء جایگاه آموزش وپرورش به مثابه مهم ترین نهاد تربیت نیروی انسانی و مولد سرمایه اجتماعی و عهده دار اجرای سیاست های مصوب و هدایت و نظارت بر آن (از مهدکودک و پیش دبستانی تا دانشگاه) بعنوان امر حاکمیتی با توسعه همکاری دستگاه ها تاکید شده است.
کبگانیان تاکید کرد: سازوکاری فراهم گردد که سیاست های کلی ایجاد تحول در نظام آموزش وپرورش کشور اجرایی شود و بهترین تصمیم در مورد مهدکودک اتخاذ شود.
منبع:

1399/06/09
12:24:39
5.0 / 5
2153
تگهای خبر: آموزش , دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
بازی اندروید