بازی اندروید
با پیگیری ستاد جبران خسارات كرونا در انجمن صنفی تماشاخانه های ایران:

اعطای وام قرض الحسنه ضروری به كاركنان تماشاخانه ها

اعطای وام قرض الحسنه ضروری به كاركنان تماشاخانه ها

بازی اندروید: با پیگیری ستاد جبران خسارات كرونا در انجمن صنفی تماشاخانه های ایران و از جانب كمپین «كنارهمیم» وام قرض الحسنه ضروری به كاركنان برخی از تماشاخانه های خصوصی كه درآمدشان به علت انتشار كرونا قطع شده، تعلق گرفت.


به گزارش بازی اندروید به نقل از روابط عمومی انجمن صنفی تماشاخانههای ایران در چارچوب اجرای پروژه «کنارهمیم» و پلت فرم نیکوکاری مهربانانه، و همینطور با پیگیری ستاد جبران خسارات کرونا در انجمن صنفی تماشاخانه های ایران، وام قرض الحسنه ضروری به کارکنان برخی از تماشاخانه های خصوصی که درآمدشان به علت انتشار کرونا قطع شده، تعلق گرفت.
این پروژه با هدف اعطای وام قرض الحسنه ضروری به کارگران روزمزدی است که درآمد آنها به علت شیوع کرونا، به شدت کاهش یافته و نیاز فوری مالی دارند، تعریف شده و مبالغ اهدایی بعد از بازپرداخت وام ها به حساب خیرین بازگردانده می شود.
مبلغ این وام برای هر نفر دو میلیون تومان با بازپرداخت شش ماهه است که با ضمانت مدیران تماشاخانه ها به کارکنان معرفی شده از جانب آنها تعلق گرفته است.
منابع مالی این وام ها از راه ایجاد کمپین تأمین مالی جمعی برای جمع آوری کمک های مردمی، حمایت مالی کمپین از سوی پلت فرم ها از منابع خود یا وام های دریافتی برای این منظور و دعوت از بانک ها و دارندگان منابع مالی برای اعطای وام کم بهره کوتاه مدت به پلت فرم ها، جهت هزینه کرد در این کمپین تأمین شده است.
هیات امنای پروژه بعنوان افراد معتمد و مقبول، نسبت به روش اجرای پروژه، تخصیص صحیح آن به افراد نیازمند و بازگشت مبالغ به خیرین نظارت می کنند.
اعضای هیات امنا عبارتند از محمدباقر اثنی عشری (رییس سازمان نظام صنفی کشور)، امیر ناظمی (معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات)، سروش قاضی نوری (استاد دانشگاه علامه طباطبایی)، محمد فاضلی (عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی)، ژوبین علاقبند (به نمایندگی از شرکت ایده گزین ارتباطات روماک)، جعفر محمدی (به نمایندگی از هیات مدیره موسسه خیریه مهربانه) و نماینده حامیان با کمک های بیشتر از ۳۰۰ میلیون تومان و همینطور اعضای هیات علمی دانشگاه ها، هنرمندان و کنشگران اجتماعی به پیشنهاد دو نفر و تایید سایر اعضای هیات امنا.1399/03/18
13:56:19
5.0 / 5
2802
تگهای خبر: اطلاعات , شركت , ضمانت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
بازی اندروید