بازی اندروید

برگزاری آزمون های استخدامی و مدیران آینده تأمین اجتماعی ۲۱ شهریور

برگزاری آزمون های استخدامی و مدیران آینده تأمین اجتماعی ۲۱ شهریور

بازی اندروید: مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: سیاست جدی سازمان تأمین اجتماعی انتصاب مدیران و ورود نیروهای توانمند با استفاده از اصل شایستگی از راه فضای رقابتی عادلانه است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی سالاری در نشستی که با حضور مدیران ارشد این سازمان برگزار شد، اظهار نمود: پیرو دریافت مجوز استخدام نیرو بر مبنای نیازها و لزوم های سازمان تأمین اجتماعی با اولویت جذب نخبگان از راه آزمون و مصاحبه و سابقه کاری، این آزمون توسط سازمان سنجش آموزش، جمعه این هفته ۲۱شهریور ماه به صورت همزمان در سرتاسر کشور برگزار می شود.

وی با اشاره به فرصت جذب حدود ۴ هزار نفر در بخش های اعلام شده سازمان در سرتاسر کشور طبق جزئیات مندرج در دفترچه رسمی آزمون، تصریح کرد: علیرغم اطلاع رسانی گسترده در این راستا و به منظور فراهم شدن فرصت برای کلیه علاقه مندان، مهلت ثبت نام آزمون یک مرحله هم تمدید گردید.

سالاری اضافه کرد: علاوه بر درگاه های مرسوم و رسمی عرضه شده از راه سازمان سنجش، سامانه ۱۴۲۰ سازمان تأمین اجتماعی آماده پاسخگویی به سئوالات داوطلبان آزمون استخدامی است.

سالاری همینطور با اشاره به دستاوردهای اثرگذار طرح شناسایی مدیران آینده در سال ۱۳۹۸ و استقبال کارکنان از استمرار طرح مذکور، از برگزاری آزمون کتبی دومین مرحله این طرح در روز جمعه ۲۱ شهریور ماه در ۳۸ مرکز آزمون در سرتاسر کشور اطلاع داد.

وی ادامه داد: ثبت نام دومین آزمون شناسایی مدیران آینده سازمان تأمین اجتماعی از هشتم مرداد شروع شد که به لزوم انتصاب مدیران سازمان تأمین اجتماعی با استفاده از اصل شایستگی و به منظور ایجاد فضای رقابتی عادلانه جهت بهره مندی تمامی کارکنان از فرصت ایجاد شده، به علت استقبال همکاران از این فرصت، مهلت ثبت نام در آزمون مذکور یک مرحله تمدید گردید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، سالاری تصریح کرد: معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تأمین اجتماعی متولی این فرایند است و آزمون کتبی همچون مرحله اول به صورت کامل توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود.1399/06/17
19:43:03
5.0 / 5
1782
تگهای خبر: آموزش , رقابت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید