بازی اندروید

بررسی سوابق تحصیلی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی

بررسی سوابق تحصیلی مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی

بازی اندروید: از سال قبل و همزمان با ورود سالاری، مدیرعامل فعلی سازمان تامین اجتماعی، ادعاهایی پیرامون سوابق تحصیلی و آموزشی سالاری وی عنوان شد و این روزها باردیگر همزمان با مطرح شدن نام سالاری بعنوان كاندیدای وزارت صمت، مطالب در فضای مجازی از طرف عده ای تكرار شده است.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، برخی در فضای مجازی در باره مدرک دکتری مدیریت نفت و گاز از دانشگاه بوردو فرانسه را ادعاهایی را مطرح نمودند. این در حالیست که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در گفت و گو با ایسنا در این زمینه بیان کرد که « تحصیلاتم را در حوزه حقوق عمومی در دو مقطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی (Ph.D) در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران دانشگاه تهران به انتها رساندم؛ که پذیرش بوسیله کنکور دکتری یا همان آزمون متمرکز سازمان سنجش بوده است. اینها همه مشخص است و از دانشگاه تهران قابل استعلام است.»
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه در حوزه مدیریت نیز در یک دوره آموزشی که به صورت مشترک از طرف دانشگاه بوردوی فرانسه و سازمان مدیریت صنعتی انجام شد شرکت کردم اظهار داشت: دو مرجع برگزار کننده هردو مدارکی صادر کرده اند. مدرک بوردوی فرانسه دی. بی. ای یا همان دکترای حرفه ای است و مدرک سازمان مدیریت صنعتی هم تحت عنوان "سطح دکترای مدیریت" صادر گردیده است.
صیانت از امنیت روان خانواده تامین اجتماعی که بیش از نیمی از جمعیت ایرانیان را تحت پوشش دارد، ایسنا را بر آن داشت تا پیگیری هایی جهت اعتبارسنجی مدرک مدیرعامل این سازمان را از دستگاه های ذیربط ازجمله سازمان مدیریت صنعتی انجام دهد که به دنبال می آید:
سالاری دارای مدرک دکتری تخصصی Ph.D رشته حقوق عمومی دانشگاه تهران است و تابحال نیز دو کتاب با عناوین "تحصیل و تملک اراضی توسط دولت" و " الگوی جدید قراردادهای نفتی ایران از منظر قانون اساسی " برگرفته از پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری خود تالیف و منتشر نموده است.


در خصوص صحت و اعتبار مدارک تحصیلی وی در حوزه مدیریت نیز، سازمان مدیریت صنعتی بعنوان مجری برگزار کننده دوره مشترک با دانشگاه بوردو، در تاریخ سوم سپتامبر 2020 (شهریور ۹۹) از دانشگاه مذکور استعلام کرده و تایید مدرک وی را خواهان شده است که تصویر این نامه نگاری به دنبال می آید:دانشگاه بوردو نیز به فاصله 24 ساعت، به مکاتبه و استعلام سازمان مدیریت صنعتی پاسخ داده و مدرک DBA مصطفی سالاری را تایید نمود که تصویر این نامه نیز به دنبال آمده است:


دوره تحصیلی مذکور طی سال های 2010 تا 2013 به صورت مشترک برگزار شده است.
سازمان مدیریت صنعتی بعد از نتیجه استعلام دانشگاه بوردو، در نامه ای به استعلام موسسه عالی پژوهشی تامین اجتماعی درباره مدرک DBA مصطفی سالاری که ریاست هیئت امنای موسسه عالی پژوهشی تامین اجتماعی را برعهده دارد، پاسخ داد و اعتبار آنرا تایید نمود که به این شرح است:یکی از موضوعات دیگر مطروحه درباره مدرک سالاری، بحث انطباق رشته تحصیلی با قوانین جهت تصدی ریاست سازمان تامین اجتماعی بود که سال قبل عنوان شد که دیوان عدالت اداری بعد از استعلام از سازمان امور اداری استخدامی کشور، انطباق رشته تحصیلی وی (دوره سطح دکتری مدیریت) با قوانین، جهت تصدی این سمت را تایید و اقدام به صدور رای قطعی نموده است. متن رای دیوان عدالت اداری به دنبال می آید:


منبع:

1399/06/19
23:24:21
5.0 / 5
1731
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
بازی اندروید