بازی اندروید
در دیدار استاندار با بختیاری مطرح شد؛

مشاركت و سرمایه گذاری كمیته امداد كشور در پروژه های عام المنفعه خراسان جنوبی

مشاركت و سرمایه گذاری كمیته امداد كشور در پروژه های عام المنفعه خراسان جنوبی

به گزارش بازی اندروید خراسان جنوبی در دیدار استاندار خراسان جنوبی با رئیس كمیته امداد امام خمینی(ره) كشور به سرمایه گذاری این نهاد در پروژه های عمرانی و عام المنفعه استان تاكید شد.


در این دیدار که با حضور تعدادی از معاونین کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور همراه بود، اقدامات مؤثر و انقلابی این نهاد و همینطور روند پیشرفت فیزیکی طرح های عمرانی، سرمایه گذاری و حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) در بخش مرزی درح در شهرستان سربیشه مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمدصادق معتمدیان، استاندار خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) بعنوان دستگاه معین محرومیت زدایی از بخش درح، بسیار ارزشمند است، اظهار نمود: حمایت های همه جانبه شخص رئیس کمیته امداد کشور از این پروژه، باعث رقم خوردن تحولات عظیمی در زندگی مردم محروم این منطقه شده است.
وی بیان نمود: برون داد مشارکت این نهاد در بحث محرومیت زدایی از منطقه درح، بنا به تفاهم نامه ۱۵ مهرماه سال قبل درحوزه شهری و روستایی کاملاً مشهود است.
استاندار خراسان جنوبی به اعتبارات هزینه شده در زمینه اجرای پروژه های مختلف در بخش درح اشاره نمود و اظهار داشت: کمیته امداد امام خمینی(ره) به منظور عملیاتی کردن مفاد تفاهم نامه محرومیت زدایی از درح، در حوزه های زیرساختی شامل آموزش، بهداشتی و درمانی، آبرسانی به روستاها و مناطق مرزی، احیای قنوات، توسعه شبکه برق رسانی، راه اندازی ساختمان شبکه بهداشت و اورژانس جاده ای، راه اندازی ساختمان فرستنده دیجیتال صدا و سیما، افزایش فضاهای تفریحی و ورزشی، توسعه کتابخانه ها، راه اندازی ساختمان دارالقرآن و از همه مهم تر تحقق پروژه راه اندازی ۵ هزار واحد مسکونی روستایی، اقدامات مؤثری انجام داده است.
معتمدیان، عزم کمیته امداد امام خمینی(ره) برای مشارکت ۲۳۶۰ میلیارد ریالی در پروژه های عمرانی شهرستان سربیشه را قابل تقدیر خواند و اظهار داشت: در گام نخست برای سال اول برنامه میان مدت، پروژه هایی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد ریال تعریف شده که به جهت وصول مبالغ مربوط به آن، درحال اجرای این پروژه ها هستیم.
وی افزود: علاوه بر این، مبلغ قابل توجه ۱۳۷۴ میلیارد ریال برای اشتغالزایی در این منطقه در نظر گرفته شده که با استقبال خانواده های ساکن در بخش درح، شاهد تحول اساسی در اقتصاد این منطقه محروم خواهیم بود.
وی بیان نمود: کمیته امداد امام خمینی(ره) امسال علاوه بر مشارکت در اجرای پروژه های عمرانی در بخش درح سربیشه، در روزهای انتشار کرونا بیشتر از ۸۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال در جهت تأمین اقلام بهداشتی و کمک به معیشت خانواده های تحت پوشش این نهاد و غیر تحت پوشش در استان هزینه کرده است.
وی به صدور مجوز حمایتی از خانواده های نیازمند صدمه دیده از کرونا (۲ هزار خانواده جدید) و افزایش چشم گیر و چند برابری وام های کارگشایی بعنوان دیگر اقدامات این نهاد اشاره نمود و اظهار داشت: افزایش ۵۰ درصدی وام های اشتغال هم منشأ تحولی عظیم در استان بوده است.
معتمدیان از همت سازمان برنامه و بودجه کشور به اختصاص ۱۰۰ میلیارد ریال در جهت پشتیبانی از صندوق ضمانت وام کمیته امداد امام خمینی(ره) هم اطلاع داد.
وی سپس از مشکلات و تنگناهای موجود در مناطق مختلف استان بخصوص در شمال شهر بیرجند اظهار داشت که با قول مساعد رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در توسعه زیرساخت های شمال شهر بیرجند همراه شد.
در آخر این جلسه، استاندار خراسان جنوبی، ضمن تشکر از اقدامات مدیرکل، معاونین و کارکنان پرکار اداره کل کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان از رئیس و معاونین این نهاد برای حضور در استان و بازدید پروژه ها از نزدیک دعوت و با اهدای لوح تقدیری از مساعدت ها و اقدامات ارزشمند بختیاری، رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور در اجرای پروژه های عام المنفعه استان تشکر کرد.
منبع:

1399/07/04
20:31:31
5.0 / 5
1722
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
بازی اندروید