بازی اندروید

ثبت نام ۶۷۰ هزار نفر جهت استفاده از بیمه بیكاری كرونا

ثبت نام ۶۷۰ هزار نفر جهت استفاده از بیمه بیكاری كرونا

به گزارش بازی اندروید مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی درباب محل هزینه كرد سود شستا در بورس اشاره كرد: ریالی از این سود در سازمان صرف هزینه جاری نخواهد شد، این پول اندوخته بلند مدتی است كه سود آن به دست بازنشستگان خواهد رسید.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی سالاری در دیدار با تشکل های بازنشستگان، بیمه شدگان و کارگری استان اصفهان با اعلان اینکه اولویت ما امسال متناسب سازی حقوق است، اظهار نمود: در نظر داریم برای اجرای این طرح تامین منابع را در اولویت قرار دهیم.
وی با اعلان اینکه تابحال مذاکرات مختلفی برای تامین این منابع داشته ایم، افزود: دولت نیز پشتیبان این امر است و امیدواریم به زودی محقق شود.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه سازمان برنامه و بودجه، فهرست شرکتهایی را برای پشتیبانی همسان سازی حقوق بازنشستگان معرفی کرده است، افزود: بررسی روند کمک گرفتن از این شرکت ها در دست بررسی می باشد و تابحال عملکرد موفقی داشته ایم.
سالاری با تاکید بر اینکه مطالبات جامعه بیمه شده به مسئولان رسانده شده است، افزود: تحقق این مطالبات در دستور کار ویژه است.
وی درباب تدوین طرح سه جانبه گرایی اشاره کرد: همه اقدامات لازم برای تدوین این طرح در دولت انجام شد و به سبب شیوع بحران کرونا به مجلس دهم نرسید و هم اکنون با همان تدوین می تواند در مجلس یازدهم بررسی و در حداقل زمان ممکن تصویب شود.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه ادعا داریم وکیل مدافع تشکلها هستیم، افزود: در راس دولت هم همین رویکرد وجود دارد.
بدهی عقب افتاده به مراکز درمانی نداریم
وی درباب بدهی به مراکز درمانی اظهار داشت: هم اکنون ادعا داریم بدهی عقب مانده در بخش دولتی و خصوصی نداریم و نظارت خود بر کیفیت خدمات درمانی را ارتقاء خواهیم داد.
سالاری با اعلان اینکه از شروع هفته گذشته تمدید دفترچه نداشتیم، اضافه کرد: سالانه ۳۹ میلیون نفر برای تمدید دفترچه مراجعه می کردند که اجرای این طرح کمک قابل توجهی به کاهش تعداد مراجعات دارد.
وی با اعلان اینکه بدون تردید با همه مشکلات موجود همه می خواهیم کاری نماییم و باری از مشکلات را کم نماییم، افزود: ما برای این امر از هر روشی استفاده می نماییم و مضایقه نخواهیم داشت.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی با تاکید بر اینکه اهتمام داریم امانت دار خوبی برای بیمه شدگان باشیم، افزود: در حوزه درمان، پرداخت های موردی و پرداخت های مستمر منابع داریم و باید این منابع با مصارف همخوانی داشته باشد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه برای متناسب سازی حقوق باید منابع و مصارف همخوانی داشته باشد، اظهار داشت: در سال قبل در ماه های عادی حداقل هزینه ۹۶۰۰ میلیارد تومان بوده است، کل ذخایر سود سهام سال قبل ۹ هزار میلیارد تومان از ۱۳۴ هزار میلیارد تومان بوده است.
وی با اعلان اینکه سال جاری هزینه های ماهانه تامین اجتماعی به ۱۲ هزار میلیارد تومان می رسد، افزود: این هزینه در بخش پرداخت حقوق، حق درمان، حقوق بازنشستگان و... بوده است که باید تامین گردد و چنانچه مازاد آنرا درآمد داشته باشیم در پرداخت ها هزینه خواهد شد.
سالاری افزود: سطح بندی درمان در استانها را در دستور کار داریم، برمبنای خدمات و جمعیت سطح بندی داریم و خدمات برمبنای سطح بندی توسعه می یابد.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباب بیمه بیکاری کرونا اظهار داشت: تا بهمن سال قبل ۲۴۰ هزار نفر مقرری بگیر بیمه بیکاری داشتیم و در بحران کرونا ۶۷۰ هزار نفر واجد شرایط در سامانه ثبت نام کردند، معادل پنج هزار میلیارد تومان برای این امر در نظر گرفته شده است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباب پرداخت بدهی های دولت اظهار داشت: دولت سالانه ۵۵۰۰۰ میلیارد تومان می تواند به تامین اجتماعی پرداخت کند.
وی به بررسی بهبود ارائه خدمات به سالمندان در اداره بیماری های مزمن و طب سالمندی اشاره نمود و اظهار داشت: در آینده برای این بخش برنامه های خوبی را خواهیم داشت.
منبع:

1399/03/10
12:33:39
5.0 / 5
2454
تگهای خبر: خدمات , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
بازی اندروید