بازی اندروید

اسامی میادین استقرار خودرو های پست برای جمع آوری كمكهای جشن عاطفه ها

اسامی میادین استقرار خودرو های پست برای جمع آوری كمكهای جشن عاطفه ها

به گزارش بازی اندروید مدیركل كمیته امداد استان تهران اظهار داشت: این نهاد در سه روز پایانی ˮشور عاطفه هاˮ طرح ˮهمبازی ـ هدیه ای برای بچه های ایرانˮ را با همكاری اداره كل پست استان تهران اجرا می كند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی، با اشاره به تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با شرکت ملی پست ایران، اظهار داشت: باتوجه به شیوع کرونا، به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در جهت اجرای جشن ملی عاطفه ها سال جاری به دلیل همزمانی با ایام ماه محرم و صفر تحت عنوان " شورعاطفه ها " از ۲۲ شهریور ماه شروع شده و تا ۱۱ مهر ماه ادامه دارد، برای جمع آوری کمک ها و هدایای تحصیلی مردم به دانش آموزان نیازمند در سالجاری، تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و شرکت ملی پست ایران منعقد شده است.

وی ادامه داد: در همین جهت علاوه بر مراکز نیکوکاری و ادارات امداد استان تهران با همراهی و همکاری زحمتکش در اداره کل پست استان تهران کمک ها و هدایای مردم نوعدوست برای اهداء به دانش آموزان نیازمند جمع آوری خواهد شد.
پرپنچی افزود: در سه روز پایانی" شور عاطفه ها" از تاریخ نهم لغایت یازدهم مهرماه با همکاری شرکت پست استان تهران و استقرار خودرو های آن مجموعه که با نصب برچسب «همبازی – هدیه ای برای بچه های ایران» در میادین و خیابان های اصلی مستقر هستند، نسبت به جمع آوری هدایا، کمک های مردمی و انتقال آن به ادارات امداد اقدام می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران با بیان پایگاه های استقرار خودرو های شرکت پست استان تهران بیان نمود: خودرو های شرکت پست در شش پایگاه شهر تهران همچون میدان دوم تهرانپارس، میدان تجریش، میدان شهر ری( میدان حرم حضرت عبدالعظیم)، سبزه میدان، میدان صادقیه و میدان شهید تهرانی مقدم( کاج سابق) درسعادت آباد استقرار خواهند یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی، ابراز امیدواری کرد: امید است با همراهی مردم نوعدوست همانند سنوات گذشته بتوانیم شرایط مناسبی برای تحصیل آینده سازان کشور به وجود آوریم.

پرپنچی در انتها به روش های الکترونیکی به منظور جمع آوری کمکهای نقدی برای دانش آموزان نیازمند، اشاره نمود و اظهار داشت: مردم نوعدوست می توانند از راه شماره گیری درگاه های ذیل با تلفن همراه، کمک های نقدی خویش را برای تأمین ملزومات آموزشی دانش آموزان نیازمند اهداء کنند.
· شماره گیری کد دستوری #۰۲۱۸۸۷۷
· شماره گیری با تلفن ثابت ۷۳۵۵ و درج عدد ۱۶
· شماره حساب ۲۰۰۸‏-۰۰۰۰‏-۹۹۷۹‏-۶۰۳۷
منبع:

1399/07/07
23:45:48
5.0 / 5
1869
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
بازی اندروید