بازی اندروید

كمك ۱۰۰ میلیاردی تهرانی ها به مراكز نیكوكاری امسال

كمك ۱۰۰ میلیاردی تهرانی ها به مراكز نیكوكاری امسال

به گزارش بازی اندروید مدیركل كمیته امداد استان تهران از فعالیت ۳۳۴ مركز نیكوكاری در استان اطلاع داد و اظهار داشت: مردم استان تهران از آغاز سالجاری تابحال ۱۰۲ میلیارد و ۷۸۲ میلیون تومان به این مراكز كمك كرده اند.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سید ابوالفضل پرپنچی با اشاره به اینکه مراکز نیکوکاری با محوریت مساجد، فرهنگ خیر، احسان و نوع دوستی را گسترش می دهند، افزود: این مراکز توسط مردم اداره می گردند و به صورت محله محور با شناسایی خیران و نیازمندان هر محله از راه خیران به نیازمندان کمک رسانی می کنند.
وی خاطرنشان کرد: کمکهای مردم نیک اندیش استان تهران به صورت نقد، کالا، خدمات و تخفیفات انجام می شود که از آغاز سالجاری تابحال ۱۰۲ میلیارد و ۷۸۲ میلیون تومان از راه مراکز نیکوکاری برای امور نیازمندان دریافت شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان تهران با اشاره به اینکه الان ۱۴ مرکز نیکوکاری در روستاهای استان تهران فعالیت دارند، اظهار داشت: هفت مرکز نیکوکاری نیر با مدیریت بانوان به نیازمندان خدمت عرضه می دهند.
پرپنچی اظهار داشت: مراکز نیکوکاری در زمینه های مختلف بهداشتی، درمانی، رفاهی، آموزشی، تجهیزاتی، کمک هزینه خرید جهیزیه و مالی به نیازمندان خدمات عرضه می دهند.
وی تصریح کرد: در مراکز نیکوکاری اطلاعات نیازمندان و نیکوکاران محرمانه هستند و کمک های جمع آوری شده دراین مراکز با حفظ عزت نفس و کرامت نیازمندان بدون بروکراسی اداری بین آنها توزیع می شود.
پرپنچی خاطرنشان کرد: با عنایت به ظرفیتهای موجود استان تهران در نظر داریم تا آخر سال جاری تعداد این مراکز را به بیشتر از ۱۰۰۰ مرکز افزایش دهیم.1399/03/21
11:46:53
5.0 / 5
2363
تگهای خبر: آموزش , اطلاعات , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
بازی اندروید