بازی اندروید

30 درصد نوغان داری كشور توسط مددجویان امداد انجام می شود

30 درصد نوغان داری كشور توسط مددجویان امداد انجام می شود

به گزارش بازی اندروید رئیس كمیته امداد اظهار داشت: به زودی با اجرای طرح های حمایتی و توسعه زنجیره تولید، 30 درصد نوغان داری كشور توسط مددجویان این نهاد صورت خواهد گرفت.


به گزارش بازی اندروید به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری در بازدید از شهرک اقتصاد مقاومتی «توستان» استان گلستان با اشاره به اینکه یکی از راهبردهای اصلی کمیته امداد در توانمندسازی مددجویان، بهره گیری از اقتصاد مقاومتی است، اضافه کرد: حدود ۶۵ درصد خانواده های تحت حمایت امداد را زنان سرپرست خانوار می سازند که باید با ایجاد اشتغال خانگی، زمینه فعالیت و کسب درآمد مادران در کنار فرزندان را مهیا نماییم.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر ثبت جهانی تولیدات قالی مددجویان کمیته امداد، اشاره کرد: در نظر داریم با تقویت صنعت قالی بافی و همین طور اجرای طرح پنل های خورشیدی، اقتصاد روستا را فعال نماییم.
وی با اشاره به برنامه کمیته امداد برای تحقق ۳۰ درصد نوغانداری کشور توسط مددجویان این نهاد اظهار داشت: کمیته امداد مصمم است با کمک مسئولان و تعامل خوب دستگاه های مرتبط در عرصه عملیاتی کردن اقتصاد مقاومتی، گسترش صنعت نوغان داری در سال آینده به ۵۰ هکتار در گلستان برسد.
رئیس کمیته امداد با اشاره به ایجاد ۵۰ درصد اشتغال این نهاد بوسیله «راهبری شغلی» در سطح کشور اظهار داشت: راهبری شغلی در استان گلستان با نظارت مستمر از شروع اجرای طرح تا اتمام آن و تحویل محصولات به دست مشتریان به روشی بسیار عالی و چشم گیر اجرا می شود.
او در آخر عنوان کرد: کمیته امداد استان گلستان با ایجاد ۵۶۰۰ شغل برای مددجویان در سال گذشته، امسال در نظر دارد ۶ هزار فرصت شغلی در سطح استان برای خانواده های تحت حمایت ایجاد کند.
هادی حق شناس، استاندار گلستان نیز در این بازدید با اعلان اینکه حدود ۶۰ درصد مددجویان کمیته امداد ساکن روستاها هستند، اظهار داشت: ماندگاری این خانواده ها در روستا نیازمند ایجاد اشتغال و درآمد مناسب می باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی با اشاره به آغاز ساخت سه هزار مسکن محرومان در مسافرت گذشته رئیس کمیته امداد به استان اضافه کرد: امروز شاهد افتتاح برخی از این واحدهای مسکونی هستیم.
منبع:

1399/08/02
21:22:45
5.0 / 5
1692
تگهای خبر: تولید , دستگاه , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
بازی اندروید